Haber

Samsung’un Galaxy S21 telefonları microSD kart desteği içermez

Samsung’un Galaxy S21 telefonları microSD kart desteği içermez

Resmi Olarak: Samsung, Galaxy S21 modellerinin üçünde de microSD kartı terk ediyor.

Samsung’a bunu sorduk ve şirketin mantığının zorunlu olmadığını düşündüğü görüldü. Bir sözcü, 128 GB’tan 256 GB’a yükseltmenin yalnızca 50 dolara mülk olduğunu ve bunun, depolamayı artmak için rakiplerin ücretlendirdiğinden daha ucuz olduğunu söyledi. Ayrıca, bulut depolamanın bir seçenek olduğunu da belirttiler.

Bu iyi ve hoş, ancak yine de bu değişikliğin bazı potansiyel müşteriler için serseri olma ihtimali var. Bu, S21 telefonlarında alabileceğiniz en fazla depolama miktarının (ek bulut depolama alanıyla uğraşmadan) S21 Ultra’nın 512 GB yapılandırması olduğu anlamına kazanç.

Samsung’un web sitesinde reklam verdiği gibi, geçen yılki S20 serisindeki microSD yuvası, kullanıcılara potansiyel olarak 1TB’nin üzerinde depolama alanına erişim sağlıyor. Bu, bu eski modellerle halihazırda yüksek kapasiteli microSD kart kullanan müşteriler için S21 serisinin bir depolama alanı düşürme olacağı anlamına geliyor.

Samsung daha önce microSD yuvasını çıkarmakla oynadı. Portu Galaxy S6’sından çekmeye çalıştı fakat müşteri şikayetlerine cevap olarak S7’ye geri getirdi. Galaxy Fold, Note 10 ve Note 20 gibi bir takım çağdaş amiral gemileri de SD’sizdir.

Comments
To Top