Haber

Samsung’un Galaxy S21 etkinliğinden ne beklenebilir?

Samsung’un Galaxy S21 etkinliğinden ne beklenebilir?

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği 14 Ocak TSİ 10: 00’da başlayacak ve çok sayıda akış bir uçtan bir uca, büyük günden ne bekleyeceğimiz konusunda epeyce iyi bir fikrimiz var.

Samsung’un büyük olasılıkla S21, S21 Plus ve S21 Ultra olarak adlandırılacak bir sonraki amiral gemisi telefon serisini duyurması bekleniyor. S21 Ultra’nın birinci derslik özelliklere, kameralara ve bir S-modeli Galaxy telefon için bir ilk olarak Samsung’un S Pen kalemini desteklediği söyleniyor. S21 ve S21 Plus’ın benzer özelliklere sahip olması fakat ayrı boyutlarda olması bekleniyor.

Yeni bir hakiki kablosuz kulaklık seti, Galaxy Buds Pro ve Tile sözde bir öğe izleyici olan Galaxy SmartTag de görünüyor. kilit gibi. Her iki ürünle ilgili söylentiler son zamanlarda internete girdi ve herkes sızdırılmış bir S21 Ultra ön sipariş reklamında ortaya çıktı. Ve kesinlikle, Samsung bizi az önce bilmediğimiz şeylerle şaşırtabilir.

Şimdiye kadar bildiğimizi düşündüğümüz şeylerin özeti burada.

Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen kalemini destekleyin

Galaxy S21 Ultra.S21 Ultra’nın büyük yeni özelliği, Federal İletişim Komisyonu dosyalarının onayladığı gibi, S Pen kalemi için takviye. Fakat, kalemin isteğe yan bir aksesuar olduğu söyleniyor ve şirketin Note serisi telefonlarının aksine, telefonun onu saklamak için özel bir yuvaya sahip olduğu söylenmiyor. WinFuture, S Pen’i saklamanıza izin veren isteğe alt bir çantanın resimlerini yayınladı, bu nedenle bu, kalemi kaybetmemenize yardımcı olacak kullanışlı bir aksesuar olabilir. WinFuture hem S Pen’in 40 € ‘nun birazcık aşağı olacağını ve bu da 49 $’ ın azıcık altında olduğunu bildirdi.

Kameralara gelince, Ultra’nın WinFuture’a göre 3X ve 10X telefoto kameralar da dahil olmak üzere dört arka kamerası olacak. Bu telefoto kameraların her ikisinin de optik manzara sabitleme ve 10 megapiksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Telefon aynı zamanda Samsung’un Galaxy S20’de ilk olarak piyasaya sürülen 100X “Space Zoom” özelliğine de sahip olabilir, Android Police raporuna kadar.

Diğer iki arkadaki kameranın 108 megapiksel geniş açılı kamera ve bir kamera olduğu söyleniyor. 12 megapiksel ultra geniş kamera ve özçekim kamerası 40 megapiksel olabilir. Telefonda hem, geçen yılki Galaxy Note 20 Ultra’da yer alan lazer destekli otomatik netleme de olabilir.

Resim: Evan Blass

Ultra’nın WinFuture’a göre 6.8 inç WQHD + (3200 x 1440) çözünürlüklü ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca 120 Hz uyarlanabilir yenileme hızını desteklemesi bekleniyor ve kuvvetsiz olan Ice Universe, S21 Ultra’nın 120 Hz yenileme hızıyla tam WQHD + çözünürlükte çalışabileceğini söylüyor ki bu S20 Ultra’nın yapamayacağı bir şey.

S21 Ultra’nın hem 5G ağlarını desteklediği, suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olduğu, 5.000 mAh bataryaya sahip olduğu ve 128GB, 256GB ya da 512GB depolama alanıyla geldiği söyleniyor.

Galaxy S21 ve S21 Plus, bambaşka boyutlarda benzer özellikler sunacak

Rivayet Galaxy S21 ve S21 Plus. Image: WinFuture

Samsung, Ultra kadar enerjik özelliklere sahip olmayacak Samsung S21 ve S21 Plus’ı da duyurmayı planlıyor.

S21 ile S21 Plus arasındaki en keskin fark, daha ufak kamera modülü. WinFuture, iki telefonun 12 megapiksel geniş açılı kamera, 12 megapiksel ultra geniş kamera ve 64 megapiksel telefoto lense sahip olması bekleniyor.

Görüntü: Evan Blass

Ekranlara gelince, standart S21’in FHD + (2400 x 1080) çözünürlüğe sahip 6,2 inç ekrana sahip olması beklenirken, S21 Plus’ın FHD + ile 6,7 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor ( 2400 x 1080) çözünürlük. Her ikisinin de 120Hz onarım hızı ekranını desteklemesi bekleniyor, ancak anlaşılan Android Police’e tarafından uyarlanabilir bir yenileme hızı olmayacak.

Ultra gibi, hem S21 hem de S21 Plus’ın 5G ağlarını destekler ve IP68 sertifikasına sahiptir. Ayrıca 128 GB ya da 256 GB depolama alanıyla sunulmaları da bekleniyor. Ve hangi modeli satın aldığınıza alt olarak farklı pil boyutlarına sahip olacaklar: Daha minik olan S21’in 4.000mAh pil içerdiği söylenirken, S21 Plus’ın 4.800mAh pil olması bekleniyor.

Her telefon bambaşka bir arkadaki kapak malzemesine sahip olduğu da söyleniyor. WinFuture’a göre, S21’in arkadaki yüzü plastik olabilirken, S21 Plus’ın arkadaki yüzü cam olabilir.

S21 serisi, kutuda bir sıkıntı cihazı içermeyebilir

Samsung’un en yenisi WinFuture’un S21, S21 Plus ve S21 Ultra hakkındaki raporlarına kadar, telefonlar kutuya sorumluluk cihazı koymayarak Apple’dan bir ipucu alabilir. Ve şirket geçtiğimiz günlerde Apple ile alay eden reklamları iPhone 12 serisine sorumluluk cihazı eklemediği için sildi ve Samsung’un da benzer bir atak yapacağına dair söylentilere güven verdi.

Yeni telefonlar Samsung’un One UI 3.1’i çalıştırabilir

Samsung’un S21 serisi One UI 3.1 çalıştırabilir ve YouTuber Jimmy is Promo’nun videosu gelebilecek bir takım özellikleri ortaya koyuyor yeni güncelleme.

Video Anlaşılan S21 Ultra’da çalışan One UI 3.1, aynı anda ön ve arka kameralardan tescil yapmanın bir yolunu, S21 Ultra’da çalışan S Pen özelliklerinden bazıları, çağrı ekranı için arkadaki planlar, seçme yeteneği video kayıt ekranından video çözünürlüğü ve daha fazlası.

Samsung’un yeni Galaxy Buds Pro reel kablosuz kulaklıkları AirPods Pro ile rekabet edebilir

Samsung’un söylentileri Galaxy Buds Pro. Image: Evan Blass

S21 telefon serisine ek olarak, Samsung’un Galaxy Buds Pro adı bahşedilen yeni bir reel kablosuz kulaklık setini duyurduğu da yoğun bir şekilde söylendi.

Yeni kulakiçi kulaklıkların faal gürültü müdahale etme, sekiz saatlik pil ömrü (şarj kutusuyla 28 saate kadar) ve IPX7 su / ter derecesine sahiptir. WalkingCat’in sızdırılan bu teknik özellik sayfasında Galaxy Buds Pro’nun Samsung’un diğer hakiki kablosuz kulaklıklarından bazılarına kıyasla nasıl olduğunu görebilirsiniz. Galaxy Buds Pro 199 dolara mal olabilir ve bu da onları 249 dolarlık Apple AirPods Pro’ya kadar daha yerinde fiyatlı bir alternatif haline getirir.

Samsung, Galaxy SmartTag adlı Döşeme güya unsur izleyicisini başlatabilir

Resim: 91mobiles

Samsung’un Yeni Çini sanki Galaxy SmartTag’in cihazlara kopamamak ve konumunu paylaşmak için Bluetooth kullanacağı söylentisi. Tayvan’ın telekom düzenleyicisinin web sitesinde yayınlanan ve 91mobiles tarafından paylaşılan fotoğraflarda gösterildiği gibi, etiketin kendisi, yuvarlatılmış köşeleri ve tepede bir halka olan ufak bir kare gibi görünüyor. Fotoğraflardaki tasarım, S21 Ultra için ön sipariş bonuslarının sızdırılan reklamındaki SmartTag görüntüsüyle de eşleşiyor.

.

Comments
To Top