Haber

Samsung’un Galaxy S21 etkinliği: en büyük duyurular

Samsung’un Galaxy S21 etkinliği: en büyük duyurular

Samsung, 2021’deki ilk Unpacked etkinliğini yeni bitirdi. Başlık duyuruları, S21 serisindeki üç yeni telefondu, ama şirket aynı zamanda yeni hakiki kablosuz kulaklıkları, bir unsur izleyiciyi ve diğer birkaç şeyi de duyurdu.

Etkinlikteki en büyük duyuruları burada topladık.

Resim: Chaim Gartenberg / The Verge

Samsung Galaxy S21 Ultra, S Pen ile ahenkli

Samsung duyurdu 1.199 $ ‘lık Galaxy S21 Ultra, sınıfının en iyisi amiral gemisi akıllı telefonu. S21 ve S21 Plus’tan daha büyük bir ekrana ve daha artı kameraya sahip ve Samsung’un S-line akıllı telefonlarında bir başlangıçta, S Pen kalemi desteğine sahip. Keza bugün ön sipariş verilebilir ve 29 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Samsung, bu sene içinde piyasaya çıkacak olan Bluetooth özellikli bir S Pen Pro üstünde çalışıyor.

Galaxy S21 Plus kutusu. Resim: Samsung

Samsung’un S21 mahsul grubu, kutuya sorumluluk cihazı dahil etmeyecek

Samsung, en yeni telefonlarının kutusuna yük tuğlası eklememek için Apple’ı takip ediyor. Telefonlar USB-C – USB-C kablosuyla birlikte kazanç, ama yepyeni telefonunuzu bir duvara takmak istiyorsanız düzenli bir yük ünitesine sahip olmanız veya yeni bir tane satın almanız gerekir. S21 serisinde hem kutuya kulaklık dahil olmayacak.

Resim: Samsung

Galaxy Buds Pro, Samsung’un en nitelikli kablosuz kulaklıklarıdır demin

Samsung’un yeni Galaxy Buds Pro hakiki kablosuz kulaklıkları, iyileştirilmiş aktif gürültü müdahale etme, iyileştirilmiş bir ortam sesi modu, suya dayanıklılık için IPX7 derecesi ve daha fazlasına sahiptir. 199 dolara mal oluyor, bugün ön sipariş verilebiliyor ve bunları Cuma günü mağazalardan satın alabileceksiniz.

Comments
To Top