Haber

Samsung’un 7000 mAh Bataryalı Telefonu Galaxy M12’nin İsmi Bluetooth Sertifikasında Ortaya Çıktı

Samsung'un 7000 mAh Bataryalı Telefonu Galaxy M12'nin İsmi Bluetooth Sertifikasında Ortaya Çıktı

Samsung’un birbiri ardına gelen yeni akıllı telefonlarından biri de Samsung Galaxy M12 olacak. Şimdiye dek bu telefona ait kesin bir çıkış tarihi verilmedi. yine de cihazın gerekli izinleri çoktan toplanıyor.

Bluetooth sertifika sitesinde Samsung Galaxy M12 ismi karşımıza çıkarken, telefonun model numaraları da WiFi Alliance sertifikasında ortaya çıktı. Telefon çok büyük bir bataryaya ve dört kameraya sahip olabilir.

Samsung Galaxy M12 sertifika topluyor

galaxy m12

Samsung yeni modeli için birer ikişer sertifikaları toplamaya başlamış durumda. Firmanın yeni telefonu Bluetooth SIG ve Wi-Fi Alliance sertifikalama internet sitesinde karşımıza çıkarken telefonun ismini ve model numarasını da doğrulamış oldu. 

Telefonun özellikleri ve tasarım görselleri daha önce ortaya çıkmıştı. İsim ise böylelikle doğrulanmış oldu. Telefonun çıkış tarihi hemen bilinmese de alınan sertifikalar artık fazla da uzun süre beklemeyeceğimizi gösteriyor. 

Gelen bilgilere tarafından telefonda 6,5 ya da 6,7 inçlik bir Infinity-V ekran bulunacak. Arkada ise dört kamera yer alacak ve telefon, 7000 mAh’lik epeyce besili bir bataryaya sahip olacak. Haliyle yüksek seri yük özelliği de bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy M12’nin özellikleri

galaxy m12

Şimdiye dek çıkan söylentilere ve sızıdırlan bilgilere bakarsak telefonun model numaraları SM-M12FG/DS ve SM-F12G/DS olacak. Sertifikalarda yer alan bu bilgiler daha önce akış olarak duyurulmuştu. Telefonda ayrıca Android 11 işletim sistemi bulunacak.

Telefonun özellikleri şu şekilde:

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 450 RAM: 3 GB Arka Kamera: 12 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP Ön Kamera: 8 MP Pil: 7000 mAh Depolama: 32 GB Boyutlar: 163.9mm x 75.9mm x 8.9mm Girişler: Type-C girişi, 3,5 mm kulaklık girişi

Telefonun çıkış tarihi ve fiyatı az önce bilinmiyor. Fiyat performans ürünü olduğu takdirde bu cihazı almayı düşünür müydünüz?

Comments
To Top