Haber

Samsung, Yeni İkisi Bir Arada Dizüstü Bilgisayarı Galaxy Book Flex 2’yi Duyurdu

Samsung, Yeni İkisi Bir Arada Dizüstü Bilgisayarı Galaxy Book Flex 2'yi Duyurdu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, düzenlediği bir etkinlikte yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı Galaxy Book Flex 2‘yi duyurdu. İki farklı ekran seçeneğiyle gelen, ayrıca tablet ayrıca dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen mahsul, fiyatıyla fazla can yakacak olsa da sunduğu özelliklerle pek çok tüketiciyi etkilemeyi başarabilir.

Samsung’un en yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı Galaxy Book Flex 2, 13,3 ya da 15,6 inç ekran ile satın alınabiliyor. Dokunmatik özellikli QLED panele sahip olan dizüstü bilgisayar, tüketicilere FHD+ çözünürlük sunuyor. Sahip olduğu menteşeler bir uçtan bir uca 360 derece dönebilen ekran, S Pen desteğiyle de özgün bir tecrübe sunuyor.

Samsung Galaxy Book Flex 2 işte böyle görünüyor

Samsung Galaxy Book Flex 2

Dizüstü bilgisayarın iç donanımına baktığımızda, Intel’in 11. tür i5 ve i7 işlemcilerini görüyoruz. 16 GB’a dek LPDDR4X RAM desteğine sahip olan Galaxy Book Flex 2, depolama açısından 1 TB’ye dek SSD ile yapılandırılabiliyor. 13,3 inç ekranlı versiyonu tercih eden tüketiciler Intel Iris Xe GPU ile karşılaşırken, 15,6 inç boyutlu versiyon NVIDIA MX450 GPU‘ya ile karşımıza çıkıyor.

Samsung’un yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı, iki adet 5 wattlık AKG hoparlöre sahip. Hem bu dizüstü bilgisayarda parmak izi okuyucu dedektör ile görüntülü görüşmelerin yapılmasını sağlayan 13 MP’lik bir kamera da bulunuyor. Cihazın sahip olduğu 69.7 Wh’lik pil ise kullanıcılara yeterli başvuru süresi sunuyor.

Samsung Galaxy Book Flex 2

Samsung tarafından yapılan açıklamalara kadar şirketin yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarları, mistik siyah ve gizemli bronz renklerde satın alınabilecek. Tüketiciler, Galaxy Book Flex 2’ye 1.680 dolar (yaklaşık 13 bin TL + vergiler) başlangıç fiyatıyla sahip olabilecekler. Ekran boyutu, RAM ve depolama seçeneklerinin en üst seviyede seçim edilmesi durumunda ödenmesi gereken tutarsa 2.580 dolara (yaklaşık 20 bin TL + vergiler) yükselecek. Bunların yanı sıra bir tüketici, Galaxy Book Flex 2’nin 5G destekli versiyonuna sahip edinmek isterse, en az 2.500 dolar (yaklaşık 19.300 TL + vergiler) ödemesi gerekecek.

Comments
To Top