Haber

Samsung, Uygulamaları Windows PC’lere Yansıtma Özelliğinin Desteğini Genişletti

Samsung, Uygulamaları Windows PC'lere Yansıtma Özelliğinin Desteğini Genişletti

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz ağustos ayında Galaxy Note 20 lansmanı esnasında dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Microsoft ile ortaklık kurduğunu açıklamış ve belirli Samsung akıllı telefonlarda yer alan uygulamaların Windows bilgisayarlara yansıtılabileceğini belirtmişti.

Samsung’un o günkü açıklamaları, sadece Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın benzer anda birdenbire artı uygulamayı Windows bilgisayarlara aktarabileceği yönündeydi. Şu Anda ise Galaxy S20 ailesi, Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 de ansızın pozitif uygulamayı aynı anda Windows’a aktarabilecek.

Artık Daha Pozitif Samsung akıllı telefon uygulamaları Windows bilgisayarlara yansıtabilecek

link to windows

Şu an için söz konusu özelliği kullanabilmek için Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesi ya da daha yeni bir beta, geliştirici ya da Preview sürümüne sahip olmanız, Microsoft’un Telefonunuz uygulamasının 1.20102.132.0 sürümünün yüklü olması, Your Phone Companion uygulamasının 1.20102.133.0 sürümünün yüklü olması ve Link to Windows Service uygulamasının 2.1.05.2 beta sürümünün yüklü olması gerekiyor.

Link To Windows uygulamasının beta sürümüne tescil edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Linke tıkladığınızda ilk olarak Galaxy Store’dan beta programına yeralma istediğinizi onaylamanız, daha sonra da Link To Windows uygulamasını beta sürüme güncellemeniz gerekiyor. 

Varsayım edebileceğiniz gibi her beta dilekçe gibi Link To Windows’un beta sürümünde de bazı istikrar sorunları bulunuyor. gerçi Samsung Galaxy zeki telefonunuzdaki uygulamaları Windows bilgisayarınıza yansıtmak ve uygulamaları bilgisayar üzerinden uygulamak için iyi bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung’un Link to Windows için paylaştığı video

Comments
To Top