Haber

Samsung TV’lere TikTok Uygulaması Geliyor

Samsung TV'lere TikTok Uygulaması Geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son yılların en popüler sosyal medya ağlarından TikTok ile bir iş birliği yaptığını duyurdu. Bu meslek birliği kapsamında da TikTok zeki TV uygulaması, Samsung’un akıllı televizyonlarına gelecek. İlk olarak Samsung Sero TV ile kullanıcılara sunulacak olan uygulama, ilerleyen süreçte 2018-2020 model Samsung televizyonlara yayınlanmaya başlayacak.

Samsung Sero TV, bir yıldan uzun bir zaman önce duyurulmuştu. Bu TV’yi eşsiz yapan şey, dikey olarak da kullanılabiliyor oluşuydu. Önümüzdeki günlerde Avrupa’daki bazı ülkelerde satışa sunulacak televizyon, TikTok uygulaması baştan sona daha da pozitif alaka çekebilir.

TikTok, Samsung Sero TV’de tam uyumlu çalışacak

Samsung Sero TV

Edinilen bilgilere tarafından TikTok’un Samsung televizyonlar için geliştirilen uygulaması, Sero TV‘de hem yatay keza de düşey olarak kullanılabilecek. Bu sayede kullanıcılar için, daha da güzel bir deneyim sunulmuş olacak. Bu sayede, TikTok kullanıcıları daha fazla “komik” videoları izliyorlar olsalar da kendin yap türündeki videolar da Samsung Sero TV’de en iyi şekilde izlenebilecek. Keza kullanıcılar, TikTok’un mobil uygulamasındaki her işlevselliği, Samsung TV uygulamasında da kullanabilecekler.

bu arada Samsung, TikTok TV uygulamasının kapsamını da her geçen gün genişletecek. Şirkete tarafından 2021 yılı itibarıyla piyasaya sürülecek bütün Samsung televizyonlar, TikTok TV uygulamasına sahip olacaklar. Bu sayede kullanıcılar, 2020 yılında dünyanın en fazla indirilen uygulamalarından bir adam başına, televizyonlar üzerinden de erişme imkanı yakalamış olacaklar.

Comments
To Top