Haber

Samsung Türkiye, Galaxy Watch 3 Serisinin Fiyatlarına Zam Yaptı

Samsung Türkiye, Galaxy Watch 3 Serisinin Fiyatlarına Zam Yaptı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ağustos ayının başında gerçekleştirdiği etkinlikte yeni Galaxy Note serisi ve Galaxy Z Fold 2’nin yanı sıra Galaxy Watch 3‘ü de tanıtmıştı. Şirketin olağan saat görünümlü zeki saatinin Türkiye fiyatı, etkinliğin arkasından kısa bir vakit daha sonra açıklanmıştı.

41mm ve 45mm seçenekleriyle satın alınabilen Samsung Galaxy Watch 3 serisi bugüne kadar fiyatta bir değişiklik yaşamamıştı. Serinin 45mm’lik seçeneği 2.299 TL’lik fiyat etiketine sahipti. Oysa Samsung Türkiye, bugünlerde akıllı saati satın edinmek isteyenler için can sıkıcı bir hücum yaptı.

Samsung Galaxy Watch 3’ün fiyatına zam geldi:

samsung galaxy watch 3

Samsung Türkiye, Galaxy Watch 3 akıllı saat serisinin fiyat etiketine zam yaptı. Gelen zamla birlikte serinin her bir üyesinin fiyat etiketi şu şekilde güncellendi:

Samsung Galaxy Watch 3 41 mm: 2.499 TL Samsung Galaxy Watch 3 45 mm: 2.699 TL

samsung galaxy watch 3

Samsung’un zamlanan Galaxy Watch 3 serisinde önceki fiyatlar 41mm için 2.099 TL, 45mm içinse 2.299 TL’ydi. Yanı Samsung Türkiye, zeki saat serisinde bütün 400 TL’lik bir zam uyguladı. öte yandan Samsung, Galaxy Watch 3 serisine zam yapmış olsa da öteki Galaxy Watch’ların fiyatında değişim yapmadı.

Samsung Galaxy Watch 3 serisinin dışındaki 46 mm ve 42 mm’lik Samsung Galaxy Watch zeki saatlerinin fiyatları sırasıyla 2.199 TL ve 1.999 TL seviyesinde şu anlık sabit kaldı.

Teknoloji dünyasında zamlar devam ediyor:

Ülkemizde teknoloji ürünlerine gelen zamlar hız kesmeden yoluna devam ediyor. Apple, 10 gün önceki etkinliğinde M1 işlemcisine sahip yeni Mac modellerini tanıtmış, fiyat etiketleriniyse aynı seviyede tutmuştu. Fakat ülkemizde fiyatlar bir önceki seneye göre oldukça artmış, daha önce tanıtılan Mac modelerine de zam gelmişti.

Comments
To Top