Haber

Samsung, S Pen desteğinin “ek cihaz kategorilerine” geldiğini söyledi

Samsung, S Pen desteğinin "ek cihaz kategorilerine" geldiğini söyledi

Samsung, yeni Galaxy S21 Ultra’nın S Pen kalemini destekleyen birincil Galaxy S telefonu olacağını açıkladı, fakat şirket şimdiden S Pen desteğinin gelecekte başka cihazlara da geleceğini söylüyor. SamMobile’a Perşembe günü.

Samsung mobil TM Başkanı Roh, “Tüketicilerimizin hayatlarını daha basit ve daha iyi ışık halkası getirmek için sürekli ve durmadan akıcı yeni mobil deneyimler geliştirmeye kararlıyız” dedi. şirketi The Verge ile paylaştı. “S Pen deneyimini Galaxy S21 Ultra’ya genişletmek için gözü kara bir karar verdik ve gelecekte S Pen deneyimini ek cihaz kategorilerine genişletmeyi planlıyoruz.”

“Ek cihaz kategorileri” kendi başına belirsizdir. Oysa S Pen’in Samsung’un bir takım zeki telefonları ve Tab tabletleriyle zaten ahenkli olduğu düşünüldüğünde, benim için S Pen’i kullanabilecek bir sonraki mantıksal cihaz kategorisi Samsung’un katlanabilir cihazları olacaktır.

Bu, Samsung’un S Pen desteğinin öteki cihazlara geleceği yönündeki birincil önerisi değil

Bu, Samsung’un S Pen desteğinin diğer cihazlara geleceği yönündeki ilk önerisi değil. Roh, Aralık ayında şirketin “insanların Galaxy Note deneyiminin en sevdiği yönlerine uyarı ettiğini ve en sevilen özelliklerinden bazılarını mahsul grubumuzdaki diğer cihazlara eklemekten coşku duyduğunu” söyledi, fakat daha fazlasını belirtmedi .

Ve Roh, S Pen’in katlanabilirlere geleceğini dokundurma bile etti. Samsung’un Ağustos ayındaki Galaxy Note 20 ve Galaxy Z Fold 2 sunumunda bir soru-cevapta Roh, S Pen’in gelecekte katlanabilir hale geleceği fikrine kapıyı sonuna kadar açık bıraktı.

“The S Kalem, Galaxy Note’un daima çok sevilen bir özelliği olmuştur. Ve insanların bunu çok istediğini duyduğumuz için mutluyuz, hatta Fold’da bile istiyorlar ”dedi Roh. (Konuyla ilgili açıklamasını buradan duyabilirsiniz.) sonradan, Galaxy Z Fold 2’nin özelliklerini yineledikten sonradan, “ve şüphesiz müşterilerimizin geri bildirimlerini dinlemeye devam edeceğiz. bu nedenle, lütfen gelecekte neler getireceği konusunda bizi izlemeye devam edin. “

Comments
To Top