Haber

Samsung Hazırlıklara Devam Ediyor: Galaxy Buds Pro’nun Resmi Destek Sayfası Görüntülendi

Samsung Hazırlıklara Devam Ediyor: Galaxy Buds Pro'nun Resmi Destek Sayfası Görüntülendi

Samsung, yeni yıla hızlı bir başlangıç için 14 Ocak’ta gerçekleştirileceği düşünülen UNPACKED etkinliğine hazırlanıyor. UNPACKED’de Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin yanına yeni True Wireless kulaklık Galaxy Buds Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

Devlete Ait yardım sayfaları da hazır:

Samsung Galaxy Buds Pro destek sayfası

Galaxy Buds Pro hakkında gelen birincil detayların ardındaki acilen de kulaklıkların devlete ait destek sayfaları ortaya çıktı. Almanya ve İngiltere’de yayınlanan bu sayfalarda Samsung SM-R190 ismi ile bulunan kulaklıklar hakkında demin bir data paylaşılmamış olsa da bu hazırlık, kulaklığın beklendiği gibi 14 Ocak’ta tanıtılacağına dair bir muhabere olarak yorumlanabilir.

Aktif şamata müdahale etme, otomatik ambiyans modu ve daha fazlası:

Galaxy Buds Pro

Ortaya meydana çıkan görsellere göz attığımızda, Galaxy Buds Pro’nun tasarım olarak önceki nesil olan Galaxy Buds ve Buds+ ile benzer göründüğünü söyleyebiliriz. Galaxy Buds Pro, beraberinde getirdiği yeni özellikler ile öne çıkacak. 

Mor, gümüş ve siyah almak üzere üç ayrı renk seçeneği ile gelecek olan kulaklık; otomatik ambiyans modu, 3 boyutlu ses ve faal şamata engelleme özelliklerine sahip olacak. Galaxy Buds+, etkin şamata müdahale etme özelliğine sahip değildi ve bu yönüyle rakibi AirPods Pro’nun ardından kalmıştı.

Samsung’un Galaxy Buds Pro’da aktif gürültü müdahale etme özelliği ile bu durumu eşitlemesi bekleniyor. Kulaklığın aynı zamanda oyuncular için bir düşük gecikme moduna sahip olacağı da düşünülüyor. Galaxy Buds Pro’nun kutusu 472 mAh bataryaya sahip olacak ve kulaklıklar ise 58 mAh’lık batarya ile gelecek. Kulaklık hakkında öteki ayrıntı için ise biraz daha beklememiz gerekiyor.

Comments
To Top