Haber

Samsung, gelecekteki telefonlardan şarj cihazlarını ve kulaklıkları kademeli olarak kaldıracak

Samsung, gelecekteki telefonlardan şarj cihazlarını ve kulaklıkları kademeli olarak kaldıracak

Şirket, Samsung’un gelecekteki telefonlarının da şarj tuğlalarıyla gelmeyeceğini açıkladı, ancak kendine birazcık sallanma alanı bırakıyor. Samsung, neden bundan böyle kutuya kulaklık ve yük tuğlası dahil edilmediğiyle ilgili bir soru-cevapta, aksesuarları telefonlarından kademeli olarak çıkarmanın onları daha sürdürülebilir ayla getirmeye yardımcı olabileceğine inandığını söylüyor.

Bu yanıt, telefonlarının sonraki nesilleri birlikte bahşedilen aksesuarlarla gelmeyebilir, bazıları olabilir. Samsung, katlanabilir telefonlarından daha yerinde fiyatlı seçeneklerine değin Galaxy olarak markaladığı başka hatlara da sahip ve bazılarına bir süre daha yük cihazı dahil etmek için kendine yer bıraktı.

Ola Ki Samsung, sorumluluk cihazını daha ucuz telefonlarda tutmak istiyor, böylece teknoloji meraklısı olmayan kişilerin onları satın alma olasılıkları daha yüksek olacak veya belki de 2.000 dolarını satın alan insanları üzmek istemiyor telefonlar. İkisini birden yapabilir ya da hiçbirini yapamaz ve yine de “aşamalı olarak” sayılır.

Ancak şirket, Apple’ın mevcut serisinden fişleri çekme yolunu izliyor gibi görünmüyor telefonlar. Note 20 Ultra ve Note 10’un listeleri hala kutuda gelen bir yük cihazını gösteriyor.

Note 20 Ultra'nın şarj tuğlası dahil Note 20 Ultra hala bir sıkıntı cihazı içeriyor gibi görünüyor. Image: Samsung

Eski ürünleri, bundan böyle en son ve en büyüğüne dahil olmayan bir şeyle gönderen bir şirket olağandışı görünse de bu, Samsung’un eski ürünleri için tüm kutuları baştan yapmak zorunda olmadığı ve tüketicilerin kazandığı YouTube’da bir telefonun lansmanından bir kutunun açılmasını izledikleri ve sonra muhakkak farklı bir deneyime sahip oldukları tuhaf bir duruma düşmezler. Hangi yaklaşımın doğru olduğu gerçekte neyi optimize ettiğinize bağlıdır, oysa Samsung’un seçtiği yaklaşım bu: yarışı yavaş ve kararlı bir şekilde kazanır.

Aşağıdaki tam cevabı okuyabilirsiniz:

Gitgide Artarak daha pozitif Galaxy kullanıcısının, daha iyi geri mutasyon alışkanlıklarını desteklemek için zaten sahip oldukları aksesuarları her yerde kullandığını ve günlük yaşamlarında sürdürülebilir seçimler yaptığını keşfettik. Bu yolculukta Galaxy topluluğumuzu cesaretlendirmek için, en yeni Galaxy akıllı telefon serimizdeki sıkıntı cihazı fişini ve kulaklıkları çıkarmaya geçiyoruz.

Kutudaki cihaz ambalajımızdan sıkıntı cihazı fişlerinin ve kulaklıkların kademeli olarak çıkarılmasının sürdürülebilir tüketim sorunlarının ele alınmasına muavin olabileceğine ve tüketicilerin yeni telefonlarla sürekli olarak geveze çok miktar cihazı aksesuarları almaya yönelik hissedebilecekleri baskıyı ortadan kaldırabileceğine inanıyoruz.

Keza 2017’den beri standartlaştırılmış USB-C tipi sorumluluk bağlantı noktaları uyguluyoruz, bu nedenle eski çok miktar cihazları en yeni Galaxy modellerimizle hala düzenli olabilir.

Comments
To Top