Haber

Samsung Galaxy Unpacked 2021 nasıl izlenir

Samsung Galaxy Unpacked 2021 nasıl izlenir

Samsung, en son amiral gemisi telefonu Galaxy S21’i bugün Galaxy Unpacked 2021 adlı akış etkinliğinde tanıtacak. Şirket, insanların yeni cihazı isteyeceklerinden o kadar belli oysa, insanları önceden sipariş vermeye ağırlama ediyor. telefon sahiden tanıtıldı.

Samsung, yakında olacak olan S21’in özellikleri konusunda utangaç yok. The Verge’den Chaim Gartenberg ve Sean Hollister kadar bildirildiği üzere, şirketin etkinlikte bir çift eşleşen S21 ve S21 Plus telefon (ebat dışında büyük ölçüde aynı olması beklenen) dahil elde etmek üzere üç yeni akıllı telefonu duyurması bekleniyor. daha da iyi özellikler ve kameralar sunacak yüksek kaliteli bir S21 Ultra. Hem isteğe tabi bir kalem de olmalı.

Ama bekleyin, diğer taraftan var: Samsung’un etkinliği Galaxy Buds Pro’yu, yeni kablosuz kulaklıklarını ve Galaxy SmartTags olan Şirketin Tile izleme cihazına cevabı.

Bütün bunları olduğu gibi bakmak istiyorsanız, işte size ne zaman ve nerede:

SAMSUNG PAKETLENMEDEN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bugün, 14 Ocak TSİ 08.00 PT / 15.00 GMT’de başlıyor.

SAMSUNG’UN ETKİNLİĞİNİ NASIL İZLEYEBİLİRİM?

Gömülü canlı akış videosu var yukarı, böylece başladığını izlemek için buraya takılıp kalabilirsiniz. Huysuz takdirde, şu bağlantılara gidin:

Samsung, etkinliği web sitesinde canlı olarak yayınlıyor. Keza Twitch, TikTok ve Reddit üzerinden de izleyebilirsiniz. Twitter’da @verge’yi peşine düşüp takip edin. Canlı güncellemeler için Instagram’da @verge’ye bir göz atın.

Comments
To Top