Haber

Samsung Galaxy S21’nin Duvar Kağıtları Şimdiden Kullanıma Sunuldu (Siz de İndirebilirsiniz)

Samsung Galaxy S21'nin Duvar Kağıtları Şimdiden Kullanıma Sunuldu (Siz de İndirebilirsiniz)

Samsung’un ocak ayının ikinci haftasında yeni amiral gemisi zeki telefonları olacak Galaxy S21 ailesini tanıtması bekleniyor. Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra biçiminde üç bambaşka modelden oluşması beklenen çabuk ile ilgili adeta bütün ayrıntı ortaya çıktı diyorduk ancak acilen de Galaxy S21 ailesinin duvar kağıtları ortaya çıktı.

12 akıllı telefon duvar kağıdı, 4 Samsung DeX duvar kağıdı ve 6 animasyonlu duvar kağıdından oluşan koleksiyon, zeki telefonu veya bilgisayarı için yüksek çözünürlüklü yeni bir duvar kağıdı arayanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Samsung Galaxy S21 duvar kağıtları, bayağı ve karanlık mod için öbür seçenekler sunuyor

galaxy s21 duvar kağıdı

Bilmeyenler için; Samsung’un yeni amiral gemisi ailesinde Qualcomm’un Snapdragon 888 ve Samsung’un henüz lansmanını gerçekleştirmediği kendi amiral gemisi işlemcisi bulunacak. 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerinin olması beklenen akıllı telefonların azami 512 GB dahili depolama alanı seçeneği sunması de olası.

sırası gelmişken; Samsung Galaxy S21 ailesinin devlete ait duvar kağıtlarını bütün boyutlu olarak buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Google Drive klasöründen indirebilirsiniz. 

Comments
To Top