Haber

Samsung Galaxy S21+’ın Tasarım Detaylarını Gösteren Bir Video Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21+’ın Tasarım Detaylarını Gösteren Bir Video Ortaya Çıktı

Samsung’un 2021’in birincil aylarında tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21’den, lansman dönemi yaklaştıkça arka arkaya yeni sızıntılar gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde, serinin tanıtım videoları olduğu bahis edilen videolar ortaya çıkmış ve bu videolar bilhassa kamera tasarımını bütün modeller için ayrı olarak ortaya koymuştu.

Gelen son akış ise serinin üyelerinden Galaxy S21+’a ait. Random Stuff 2 isimli bir YouTube kanalı tarafından yayınlanan videoda, bu defa modellemeler yok hakiki bir telefon görüyoruz. Telefonun genel tasarımına dair büyük ölçüde fikir veren bu videoda, Galaxy S21+’ın ince çerçevesi, düz ekran tasarımı ve kamerası uyarı çekiyor.

bununla birlikte telefonun arkasını gördüğümüz kısımda, üç kameranın yer aldığı minik bir çıkıntı görünüyor. Son yıllarda amiral gemilerinde karşılaştığımızın tersine, bu ufak kamera çıkıntısı fazla daha estetik görünüyor. Ama natürel, serinin öteki beş kameralı modellerinde bu çıkıntı nasıl görünecek, ilgiyle bekliyor olacağız.

Lansmanın Ocak ayında olması bekleniyor:

Demin resmi bir tanımlama yapılmamış olsa da dağıtılmış kaynaklardan gelen bilgilerde Galaxy S21 serisinin tanıtılacağı UNPACKED etkinliğinin gerçekleştirileceği gün olarak 14 Ocak 2021 gösteriliyor. 29 Ocak’ta ise serinin satışa sunulacağı düşünülüyor.

Galaxy S21 serisi ile ilgili ortaya atılan en cazibeli iddialardan biri ise serinin önceki nesillere göre daha uygun bir fiyattan satışa sunulacağı bilgisi. Samsung böyle bir politika izledi mi, bunu kısa zaman içinde öğreneceğiz ama ülkemizde kur farkı ve vergiler sonucu ortaya meydana çıkan fiyatları düşünürsek, bu ‘daha ucuz’ seçeneğin de bizim için fazla da ucuz olmayacağını söyleyebiliriz.

Comments
To Top