Haber

Samsung Galaxy S21+’ın “Gayriresmi” İnceleme Videosu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21+'ın "Gayriresmi" İnceleme Videosu Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un gelecek ay gerçekleştireceği lansman etkinliği ile yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Galaxy S21’i tüekticilerin beğenisine sunması bekleniyor. Söylentiler, Galaxy S21’in tıpatıp Galaxy S20 ailesi gibi Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra şeklinde üç bambaşka modelden oluşacağı yönünde ve bundan böyle ailenin ortanca modeli Galaxy S21+ hakkında az daha bütün bilgilere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

300 bine yakın aboneye sahip olan Random Stuff 2 adlı YouTube kanalı, Galaxy S21+ için bir “gayriresmi” çözümleme videosu yayınladı ve telefonun hem bütün tasarım detaylarını ayrıca de dikkat çeken özelliklerini ortaya koydu. 

Galaxy S21

Paylaşılan videoya tarafından Galaxy S21+, Galaxy S20+ ile büyük ölçüde benzer tasarıma sahip olacak. bununla beraber ekran çerçevelerinin önemli miktarda inceltilerek ekran/vücut oranının yüzde 100’e yaklaştırıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca Galaxy S21+’ın arkasına baktığımızda telefonun reel anlamda sol üst köşesine yerleştirilmiş, Galaxy Note20 modellerindekine benzer bir kamera modülü yer alıyor.

Aktarılan bilgilere kadar Galaxy S21+; 64MP + 12MP + 12MP şeklinde 3x optik yakınlaştırma özellikli üçlü bir kamera kurulumuna, ekrana gömülü parmak izi tarayıcıya, 8GB RAM, 128GB/256GB depolama seçeneklerine, Snapdragon 888 ve dengi Exynos bir işlemci ile karşımıza çıkacak. Sızıntılar bu çabuk devam ederse Galaxy S21 ailesinin yetersiz kalan özelliklerini öğrenmek için pozitif beklememiz gerekmeyeceğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S21+’ın “gayriresmi” tanıtım videosu

Comments
To Top