Haber

Samsung Galaxy S21+ ve iPhone 12 Pro Yan Yana Karşılaştırıldı Video

Samsung Galaxy S21+ ve iPhone 12 Pro Yan Yana Karşılaştırıldı Video

Samsung’un ocak ayında tanıtması beklenen zeki telefon serisi Galaxy S21+, geçtiğimiz gün bir modeliyle karşımıza gelmişti. Random Stuff 2 isimli YouTube kanalına yüklenen videoda Samsung Galaxy S21+ modelini kullanırken gösteriyordu. Bu video bununla birlikte telefonun tüm tasarım detaylarına da yer veriyordu.

Bugünse tekrar benzer YouTube kanalı benzer prototiple farklı bir video paylaştı. Bu defa videonun konusu, Galaxy S21+’ın iPhone 12 Pro’yla karşılaştırılmasıydı. Videoda her iki telefon alt yanlamasına getirilerek boyutları karşılaştırılıyor, peşinde iki telefonla benzer yerden çekilen fotoğraflar emrindeki yana gösteriliyordu.

Samsung Galaxy S21+ ve iPhone 12 Pro ast yana geldi:

Bugüne kadar öğrendiğimiz bilgilere göre Samsung Galaxy S21+, 6,7 inç büyüklüğünde FHD+ LTPS bir ekranla gelecek. 120 Hz tazeleme oranına sahip olacak bu ekran, iPhone 12 Pro’dan 0,6 inç daha büyük olacak. Yukarıdaki videoda da telefonların az daha benzer boyda olduklarını görebiliyoruz.

Videonun ilerleyen kısımlarında benzer mekanın iki ayrı telefonun kameraları kadar nasıl çekildiğini görüyoruz. Kesinlikle zeki telefonların nasıl bir kamera performansı gösterdiklerini bu videodan muhakkak bir şekilde anlayamayız. Fakat ilk izlenimlerimiz netlik konusunda her iki telefonun da en üstteki düzeyde iş çıkardığı, renk ve canlılık konusundaysa iPhone 12 Pro’nun bir tık önce olduğu yönünde.

Samsung, iddialar ve gördüğümüz görüntüler doğruysa Galaxy S21+ modeline 12 MP’lik bir ultra geniş açılı kamera, 64 MP’lik bir telefoto kamerası ve 12 MP’lik bir kamera daha yerleştirecek. Zeki telefonun bir önceki seriye tarafından en büyük farklılıklarından birisi kamera kurulumunun şekli olacak.

Comments
To Top