Haber

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın 5’li Kamerası İçin Hazırlanan Şık Konsept Tasarım

Samsung Galaxy S21 Ultra'nın 5'li Kamerası İçin Hazırlanan Şık Konsept Tasarım

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un Ocak 2021’de tanıtacağı yeni nesil amiral gemisi Galaxy S21 serisinde Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra edinmek üzere toplamda üç model bulunuyor.

Tabii laf konusu Samsung’un en fazla dikkat çeken serilerinden Galaxy S olunca, endüstri içerisindeki kaynaklardan meydana çıkan bilgiler de ona göre oluyor. Mesela ortaya çıkarılan bu bilgilerden bir tanesi, Galaxy S21 Ultra’nın 5 arkadaki kameraya sahip olacağı yönündeydi. Konsept tasarımcılar da bu konuda kollarını sıvadı.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5 kameralı konsept tasarımı

galaxy s21 ultra kamera konsept tasarım

Snoreyn olarak da aşina tasarımcı Giuseppe Spinelli, ocak ayında tanıtılacak olan Galaxy S21 Ultra için 5 arka kameralı bir konsept tasarım hazırladı. LetsGoDigital ve Snoreyn ortaklığında gerçekleştirilen bu konsept tasarımda 3 adam başına büyük, 2 adam başına minik edinmek üzere toplamda 5 arka kamera bulunuyor.

Hazırlanan konsept tasarımda kamera modülünün, Galaxy S20 Ultra modeline kadar daha uzun olduğu görülüyor. Keza Snoreyn tarafından hazırlanan tasarımda, tıpkı Galaxy S21 render görselinde ortaya çıktığı gibi kamera modülü telefonun sol üstteki tarafında yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 Ultra‘nın arka tarafında 108 MP’lik asıl kamera, ultra geniş açılı dedektör, 2 adet telefoto lens ve LiDAR sensörü olabileceği dile getiriliyor. Tabii tüm bu bilgilerin ne değin içten olduğunu devlete ait bildiri yapıldığında göreceğiz. Hem şu lahza sadece kamera kısmını gördüğümüz bu konsept tasarımın tamamının videosu, yarın LetsGoDigital tarafından yayınlanacak.

Comments
To Top