Haber

Samsung, Galaxy S21 Serisi İçin S Pen Uyumlu Koruyucu Kılıflar Satacak

Samsung, Galaxy S21 Serisi İçin S Pen Uyumlu Koruyucu Kılıflar Satacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yıl olduğu gibi 2021 yılının başında da yeni amiral gemisi zeki telefon serisini tanıtacak. Şu belli başlı değin sunulan bilgiler, yeni serinin ocak ayında tanıtılacağına dikkat çekici ediyor. Telefonun tanıtılmasına bu dek az bir zaman kalması, haliyle telefon hakkında her gün yeni bilgi çıkmasına da vesile oluyor.

Bugün gelen yeni bilgiler ise Samsung Galaxy S21 serisinde yer alacak S Pen kalemini ilgilendiriyor. Son zamanlardaki söylentilere kadar Samsung, normalde Note serisinde sunduğu S Pen isimli zeki kalemine Samsung Galaxy S21 serisinde de yer verecek. Bugün ortaya meydana çıkan bilgiye göreyse şirket, S Pen uyumlu koruyucu kılıflar üretecek.

S Pen ahenkli en düşük iki koruyucu kılıf gelecek:

samsung galaxy s21

GizChina’nın haberine göre Samsung, Galaxy S21 Ultra modeli için S Pen ile düzenli olacak en düşük iki koruyucu kılıf piyasaya sürecek. İnternette dolaşan öyle çok sözde bu kılıfların da içinde bulunduğu Samsung Galaxy S21 serisi aksesuarları şimdiden Almanya’daki bazı tedarikçilerin eline ulaştı.

Samsung’un S Pen düzenli koruyucu kılıfı hakkında sunulan tek ayrıntısıyla uğraşma, kılıfın ufak bir fiziksel depolama alanına sahip olacağı yönünde. Şimdilik kılıf hakkında bunun dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor ama az önce de bahsettiğimiz gibi Samsung, yeni serisiyle yalnızca bir kılıf sunmayacak.

İnternette dolaşan haberlere göre Güney Koreli şirket, Galaxy S21 serisiyle birlikte “clear view, led, led view, silikon, deri, koruyucu değişmez, şeffaf koruyucu, pak ve yeşil ve mor akıllı Kvadrat” isimli kılıfları da piyasaya sürecek. Yeşil ve mor renkte olacak Kvadrat kılıfıysa sadece Galaxy S21+ ve S21 Ultra için üretilecek.

Comments
To Top