Haber

Samsung Galaxy S21 Serisi 30 W Hızlı Şarjı Destekleyecek

Samsung Galaxy S21 Serisi 30 W Hızlı Şarjı Destekleyecek

Güney Kore merkezli akıllı telefon devi Samsung, önümüzdeki sene içerisinde amiral gemisi zeki telefon serisinin devamı niteliğindeki Galaxy S21 ailesini tanıtmayı planlıyor. 2021 yılının ocak ayında tanıtılması planlanan akıllı telefon serisi hakkında aralıksız yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde parmak izi tarayıcısıyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıkan Samsung Galaxy S21 serisinin tanıtım videoları da sızdırılmıştı.

Bugün ise Samsung Galaxy S21 ile ilgili yepyeni bir rivayet daha ortaya atıldı. Son zamanlarda yayınlanan raporlarda Samsung Galaxy S21 serisinin bazı marketlerde şarj cihazı olmadan satılacağı yönünde iddialar bulunuyordu. Bazı raporlar ise cihazın 25 W sıkıntı adaptörü ile satışa sunulacağını bahis ediyordu. Bugün ortaya meydana çıkan son raporda ise cihazın daha süratli yük kapasitesine sahip olan adaptörleri destekleyeceği ortaya çıktı.

30 W sıkıntı adaptörlerini destekleyecek:

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra modellerini barındırması beklenen Galaxy S21 ailesinin 30 W seri sorumluluk adaptörlerini destekleyeceği ortaya çıktı. Raporlara kadar Samsung, cihazı piyasaya sürdüğünde kutu içerisinde orijinal bir sorumluluk kablosu bulunduracak fakat kutuya herhangi bir şekilde adaptör koymayacak. Güney Koreli şirketin bunun yerine şarj adaptörlerini daha ucuz hale getirmesi ve seçimi kullanıcıya bırakması bekleniyor.

Standart olarak 25 W hızlı çok miktar adaptörünü ya da daha hızlı sorumluluk performansı için 30 W seri çok miktar adaptörü göstermek isteyen kullanıcılar, akıllı telefondan ayrı ayrı bu sıkıntı adaptörlerini almak zorunda kalacaklar. Samsung çok miktar adaptörlerini daha ucuza satmaya başlarsa sebebi de tamamiyle bu olacak. Çok Miktar cihazını kutu içerisine koymayan Samsung, kullanıcıların rahat edebilmesi için ücreti aşağı çekecek.

Comments
To Top