Haber

Samsung Galaxy S21: Olduğu gibi tüm söylentiler ve haberler

Samsung Galaxy S21: Olduğu gibi tüm söylentiler ve haberler

Samsung, 14 Ocak TSİ 10: 00’da Unpacked etkinliğini gerçekleştirecek ve piyasaya çıkacakları çoktan oldukça net bir şekilde gördük. Açıkçası, Galaxy S21 sıradan, Plus ve Ultra çeşitleriyle gösterilecek ve telefonların yanına yeni bir çift kablosuz kulaklık ve izleme etiketi göreceğiz gibi görünüyor. Bu gönderide şimdiye kadar topladığımız tüm söylentiler var ve olay olduğu anda etkinlikten gelen tüm haberleri ekleyeceğiz.

Samsung, yeni bir telefon yayınlamak – hatta bunun için bir ön sipariş bile ayırabilirsiniz. Şirket, daha önce Note serisi telefonlarla sınırlı olan S Pen stylus’un Galaxy S hattına geleceğini de öyle ya da böyle doğruladı. Söylentiler ayrıca telefonların çok farklı alanlara yönlendirilmiş kameralar içereceğini, ama kutuda bir çok miktar cihazının olmayacağını gösteriyor.

Hem Samsung’un, etkin gürültü iptali olduğu söyleniyor. Olasılıkla Galaxy SmartTag olarak adlandırılan Tile ile rekabet edebilecek bir takip etiketi de görebiliriz.

Etkinliğe dek saatler kısadır, ama görmeyi umduğumuz bütün şeylerin bir listesini görmek isterseniz, kapsamlı toplamamıza göz atabilirsiniz. Somurtkan takdirde, her şey başladığında sizi burada tekrar göreceğiz, böylece tüm Paketlenmemiş haberleriniz tek bir yerde olacak.

Comments
To Top