Haber

Samsung Galaxy S21 Hindistan’da BIS Sertifikası Almayı Başardı

Samsung Galaxy S21 Hindistan'da BIS Sertifikası Almayı Başardı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2021 yılının başında yeni amiral gemisi zeki telefon serisi Galaxy S21‘i tanıtmayı planlıyor. Şirketin yeni seriyi tanıtmasıyla süratli, bununla beraber 2021 yılının ilk amiral gemisi serisi de olacak. yine de Samsung’un yeni serisini ne vakit tanıtacağı kesin olarak bilinmiyor.

Bugün Hindistan’dan gelen haberse Samsung’un tanıtıma hazırlandığının yeni bir göstergesi oldu. Şirketin Galaxy S21 modeli, Hindistan’dan BIS sertifikası almayı başardı. Zeki telefon serisinin sertifikayı alması, Samsung’un yeni serisini yakında tanıtacağına bir dikkat çekici oldu.

Samsung Galaxy S21 serisi yakında tanıtılacak:

samsung galaxy s21

Samsung, bir önceki Galaxy S serisi olan Galaxy S20’yi bu yıl şubat ayında tanıtmıştı. Lakin geçtiğimiz günlerde Jon Prosser’ın yaptığı açıklamaya göreyse Samsung, bu yıl yeni amiral gemisini ocak ayında tanıtacaktı. Şirketin sertifika alması da bu iddiayı güçlendirdi.

Samsung’un Hindistan’da almayı başardığı BIS sertifikası, Galaxy S21 serisinin özellikleri hakkında herhangi bir detay barındırmıyor. Fakat yeni serinin öyle fazla özelliğinin şu belli başlı kadar gün yüzüne çıktığını söyleyebiliriz. Natürel bu özelliklerden en belirli olanı Samsung Galaxy S21 ailesinin Qualcomm Snapdragon 875 veya Samsung Exynos 2100 işlemcilerine sahip olacağı.

Daha önce ortaya atılan diğer iddialar göre Samsung Galaxy S21 serisi, Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra üyelerinden oluşacak. Galaxy S21 ve S21+’ın ekranı düz ekran olacakken amiral gemisi Galaxy S21 Ultra kıvrımlı bir ekranla gelecek. Telefonun ekranı 6,8 inç büyüklüğünde olacak ve 144 Hz tazeleme hızına sahip olacak.

Comments
To Top