Haber

Samsung Galaxy S21, Daha Tanıtılmadan Çin’de Ön Siparişe Açıldı ve Renk Seçenekleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S21, Daha Tanıtılmadan Çin'de Ön Siparişe Açıldı ve Renk Seçenekleri Belli Oldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 14 Ocak‘ta bir lansman etkinliği ile en yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S21’i duyurması bekleniyor. Samsung hayranlarının heyecanlı bekleyişleri devam ederken, telefonla ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Samsung, Çin’deki tüketiciler için Galaxy S21 ailesinin ön sipariş programını başlattı. Bu Nedenle Galaxy S21, daha duyurulmadan ön siparişe açılmış oldu.

Samsung’un Galaxy S21’i ön siparişe açması sürpriz değil. Ama şirket bu kere Çin özelinde elini biraz artı çabuk tutmuş gibi görünüyor. Hem Çin’deki tüketiciler, bu ön sipariş programıyla yine Çin’e özel bir çekilişe de dahil olmuş oluyorlar. 

Samsung Galaxy S21’in renk seçenekleri belirlenmiş oldu

Samsung Galaxy S21

bununla beraber; Galaxy S21 ailesinin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Buna kadar yeni yılda bir Galaxy S21 satın edinmek isteyen tüketiciler, ailenin en zinde üyesi olacak Galaxy S21 Ultra’ya gri ya da siyah renklerde sahip olabilecekler. Ailenin öteki üyelerindeyse renk seçenekleri azıcık daha farklı olacak. 

Samsung Galaxy S21 renk seçenekleri

Paylaşılan görüntüler, Galaxy S21’in siyah, beyaz, mor ve mistik bronz renklerde satın alınabileceğini gözler önüne seriyor. Keza Samsung bu sene, amiral gemisi telefonlarının kamera kurulumunda ikinci bir renk kullanacak gibi görünüyor. Mesela beyaz renkli varyantın kamera modülü gümüş, mor renkli varyantın kamera kurulumu ise altın güya bir renk olacak. Ama siyah renk tercih eden kullanıcılar için böylesi bir koşul laf konusu olmayacak.

Comments
To Top