Haber

Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Net Tasarımları Gün Yüzüne Çıktı

Samsung Galaxy S21 Ailesinin En Net Tasarımları Gün Yüzüne Çıktı

2020 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte gözler, Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘a döndü. Çünkü şirket, bundan böyle çok kısa bir zaman sonradan 2021 model amiral gemisi telefon ailesi Galaxy S21’i tüketicilerin beğenisine sunacak. Dolayısıyla da teknoloji kaynakları, Galaxy S21 ailesiyle ilgili sürekli yeni bilgiler edinmeye çalışıyorlar. Bu bağlamda gelen son haberler, Galaxy S21 ailesinin tasarımını yüksek çözünürlüklü bir şekilde ortaya koyuyor.

Aslına bakacak olursak bugüne değin yaşanan sızıntılar, Galaxy S21 ailesinin nasıl görüneceğini ortaya koyuyordu. Ama bu sızıntılar, yeterince nitelikli değildi. Oluşturduğu konsept tasarımlarla tanıdık LetsGoDigital, Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları için tasarım modellemelerini oluşturarak takipçileriyle paylaştı. Açık konuşmak icabında Galaxy S21 ailesi bir kesimi kendine hayran bırakırken, bazılarını ise yeterince hoşnutluk etmeyecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S21 işte böyle görünecek

Samsung Galaxy S21

Bugüne değin ortaya çıkan bilgiler, Galaxy S21 ailesinin kamera kurulumunun, telefonun köşesine yerleştirileceğini gösteriyor. LetsGoDigital kadar yapılan paylaşım da bunu açık açık gözler önüne seriyor. Ayrıca bu görsellere tarafından Galaxy S21’in üçlü kamera kurulumunda heybetli boyutlu kamera donanımlarının olacağını da açıkça açıklama edebiliriz. bu arada, Galaxy S21+ modeli de tıpkı Galaxy S21 gibi üçlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Galaxy S21 Ultra’da ise dörtlü kamera kurulumu yer alacak

Samsung Galaxy S21 Ultra

LetsGoDigital’e tarafından dörtlü kamera kurulumuna sahip Galaxy S21 Ultra, 6,9 inç büyüklüğünde 120 Hz‘lik bir ekranla gelecek. Telefonun kamera özelliklerine baktığımızda ise Galaxy S20 Ultra’daki 10x hibrit yakınlaşmanın korunacağı, 108 MP asıl kameranın geniş açı desteğiyle sunulacağı söyleniyor. Ayrıca bu kamera kurulumunda 12 MP ultra geniş açısal kamera, iki adet de 10 MP çözünürlük sunan bir kamera yer alacak.

S Pen’e ne olacak?

Her yıl geleneksel olarak, Galaxy Note serisinin sona erip Galaxy S serisinin S Pen desteği kazanacağı söylenir. Bu sene da bu iddialar gündeme gelmişti. Gelen son bilgilere göreyse Galaxy S21 ailesi, S Pen desteğine bütün harmoni verecek. Ancak söylenildiği gibi bu zeki kalem, Galaxy S21 ailesinin içine yerleştirilmeyecek. Kullanıcılar, harici olarak satın alacakları S Pen’i akıllı telefonlarında kullanabilecekler. 

Comments
To Top