Haber

Samsung: Galaxy Note Serisi, 2021 Yılında da Devam Edecek

Samsung: Galaxy Note Serisi, 2021 Yılında da Devam Edecek

Güney Koreli teknoloji devi Samsung her sene aynı iddialar ile gündeme geliyor. Bu iddialar, Samsung’un Galaxy Note serisini bitireceğini, Galaxy S serisine S Pen ekleyerek yoluna devam edeceğini öne sürüyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da benzer iddialar ortaya atıldı ve Samsung’un Galaxy S21 serisiyle birlikte Galaxy Note serisini öldüreceği söylendi. 

İddialar, tüketicilerin kafasını karıştırmaya devam ederken Samsung’un mobil mahsul biriminden sorumluluk sahibi olan bir numaralı ismi TM Roh, dün bir blog gönderisi yayınladı. Samsung’un, Galaxy Note serisindeki özelliklerin hangilerinin tüketiciler göre sevildiğinin peşine düşüp takip edildiğini söyleyen Roh, Galaxy Note serisinin bir takım özelliklerinin öteki cihazlara da getirileceğini açıkladı. Bu açıklamayı yanlış anlayan tüketiciler, bu kere Galaxy Note serisinin doğrusu de sona ereceğini düşünmeye başladılar.

Samsung Galaxy Note serisi 2021 yılında da devam edecek

Samsung Galaxy Note20

Roh’un açıklamalarına ilişkin yeni açıklamalar, ismi açıklanmayan bir Samsung sözcüsünden geldi. Güney Kore merkezli bir haber ajansına konuşan sözcü, kurulan cümlelerin hatalı anlaşıldığını, yapılan açıklamanın Galaxy Note ailesinin sona erdirileceği anlamına gelmediğini söyledi. Sözcüye kadar Samsung, 2021 yılında piyasaya süreceği Galaxy Note ailesi için çalışmalara çoktan başladı.

Samsung sözcüsü tarafından yapılan açıklamalara kadar 2021 yılında, S Pen destekli bir Galaxy S serisiyle tanışabiliriz. Ama bu şart, Galaxy Note serisinin sonunun geldiği anlamına gelmiyor. Yapılan açıklamalar, Samsung’un Galaxy Note serisini öldürmeyeceğini ortaya koyarken, Samsung hayranlarında oluşan kafa karışıklığını da gidermiş oldu. Olasılıkla seneye bu zamanlar, tekrar aynı iddiaları konuşuyor olacağız.

Comments
To Top