Haber

Samsung Galaxy Note 20 5G ve Z Flip 5G’ye Yeni Renk Seçeneği Geldi

Samsung Galaxy Note 20 5G ve Z Flip 5G'ye Yeni Renk Seçeneği Geldi

2021’in yaklaşmasıyla birlikte Samsung hayranları, ağır ağır şirketin yeni amiral gemisi telefonları için heyecanlanmaya başladılar. Zira şirket, birkaç ay içerisinde Galaxy S21/S30 olarak isimlendirilmesi mümkün yeni amiral gemisi telefonlarını duyuracak. Oysa şirket, bu süreçte de boş durmamaya kararlı. Samsung, Galaxy Note20 5G ile Galaxy Z Flip 5G’nin yeni renk seçeneklerinin satışa sunulduğunu açıkladı.

Samsung göre yapılan açıklamalara göre Galaxy Note20 5G kırmızı, Galaxy Z Flip 5G ise beyaz renklerde satın alınabilecek. Şirkete kadar sınırlı sayıda üretilen modeller, an itibarıyla yalnızca ABD’de satın alınabiliyor. Öteki ülkelerdeki Samsung hayranlarının bu modellere ulaşıp ulaşamayacakları ise şu an için bilinmiyor.

Samsung’un yeni renk seçenekleri böyle görünüyor

Samsung telefon yeni renkler

Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre, Galaxy Note20 5G ve Galaxy Z Flip 5G’nin yeni renklerinde herhangi bir nitelik veya fiyat farkı bulunmuyor. Şirket bu hamleyle, tüketicilere yalnızca yeni renk seçeneği sunmuş durumda. Bu sayede Galaxy Note20 5G dört, Galaxy Z Flip 5G ise 3 bambaşka renkte satın alınabilecek. Merak edenler için; Galaxy Note20 5G’nin bugüne dek bakır, yeşil ve gri renklerde, Galaxy Z Flip 5G’ninse gümüş ve gri renklerde satın alınabildiğini hatırlatalım.

bu vesileyle, Samsung’un Galaxy Note ailesini sonlandırma niyetinin olduğu bir defa daha konuşulmaya başladı. Her yıl düzenli olarak ortaya atılan söylentiler, Galaxy S20 ailesinin halefinin duyurulmasına kısa bir zaman kala, her tarafta gündeme geldi. İddialara göre Samsung, Galaxy S21/S30 ailesine S Pen desteği getirip, Galaxy Note ailesini emekliye ayıracak. Böyle bir şeyin hakiki olup olmayacağı, birkaç ay içerisinde gün yüzüne çıkacak.

Comments
To Top