Haber

Samsung Galaxy Fit 2, Her Cebe Uygun Fiyatıyla Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Fit 2, Her Cebe Uygun Fiyatıyla Türkiye'de Satışa Sunuldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni tür zeki bilekliği Galaxy Fit2’yi Türkiye’de satışa sundu. Afiyet ve alıştırma bilgilerini uyumlu olarak peşine düşüp takip etmek isteyen, müzik çalar, bildirim gibi kontrollerini zeki telefona gereksinim duymadan tamir etmek isteyenleri hedefleyen Galaxy Fit2, nispeten yerinde bir fiyat etiketine sahip.

1,1 inçlik AMOLED ekranında 126 x 294 çözünürlük sunan Galaxy Fit2, 0,95 inç ekranlı Galaxy Fit’e oranla daha büyük bir ekran sunuyor. Ayrıca cihazda bulunan 70 öbür asıl ekran teması, kullanıcıların özelleştirilmiş bir deneyim yaşamasını sağlıyor. 159 mAh’lik bir bataryaya sahip olan zeki bileklik, Samsung’un iddiasına tarafından tek şarjla üç haftaya kadar başvuru formu sunuyor. 

samsung galaxy fit2

Samsung Galaxy Fit 2, kullanıcıların yaktığı kalori miktarını, kalp atış hızını, gün içinde kat ettiği mesafeyi ve uyku düzenini durmadan takip ediyor. Varsayım edebileceğiniz gibi Galaxy Fit 2 aracılığı ile bambaşka egzersiz ve sağlık aktiviteleri hakkında da bilgiler alabiliyorsunuz.

galaxy fit 2

Samsung, globalde 60 dolar fiyat etiketi belirlediği Galaxy Fit 2’nin Türkiye fiyatını 299 TL olarak açıklamış durumda. Dahası Galaxy Fit 2’yi çoktan bazı popüler e-ticaret sitelerinde 279 TL gibi indirimli fiyatlarla bulmak olası. Galaxy Fit2’nin sadece siyah ve kırmızı renk seçenekleri olduğunu da belirtelim.

Comments
To Top