Haber

Samsung Galaxy F Ailesinin Exynos 9825’li Yeni Üyesi Geekbench’te Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy F Ailesinin Exynos 9825'li Yeni Üyesi Geekbench'te Ortaya Çıktı

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un Galaxy F62 adını verdiği bir modeli, Hindistan’da çıkış yapmadan önce Geekbench’te ortaya çıktı. Samsung’un yeni cihazının model numarasının SM-E625F olduğu emin olmuştu.

2021’in birincil yarısında Hindistan’da satışa çıkacağı tahmin edilen aygıt, Geekbench’te ortaya çıktı. Tabii aynı zamanda cihazın bazı donanımsal özellikleri de belirlenmiş olmuş oldu. Peki, Samsung Galaxy F62 adı bahşedilen bu modelin ortaya çıkan özellikleri neler oldu gelin defalarca birlikte bakalım.

Samsung Galaxy F62’nin ortaya çıkan ekipman özellikleri

samsung galaxy f62 geekbench

Tek çekirdekte 763, çoklu çekirdekte ise 1.952 puan almayı başaran Galaxy F62, Samsung’un Exynos 9825 yonga setini kullanıyor. 6 GB RAM’e sahip olan telefon, işletim sistemi tarafında ise Android 11‘e sahip.

Samsung’un Galaxy F modelleri çok bilinen bir çabuk değil, hatta daha doğrusu hemen şimdi bir seri bile değil. Şirket, geçtiğimiz ekim ayında Galaxy F’nin ilk üyesi Galaxy F41’in duyurusunu gerçekleştirmişti. Dolayısıyla buradaki ikinci aygıt olacak olan Galaxy F62 ile birlikte Galaxy F, bir çabuk haline gelecek diyebiliriz.

Samsung Galaxy F41; 6 GB RAM’e, 128 GB depolama alanına, 6.000 mAh bataryaya, 15 W süratli sıkıntı desteğine, Android 10 işletim sistemine ve Exynos 9611 SoC’ye sahipti. Super AMOLED FHD+ Infinity U ekrana sahip telefonun arka tarafında 64 MP, 8 MP ve 5 MP üç kamera ve ön tarafında 32 MP’lik selfie kamerası bulunuyordu.

Galaxy F62’nin ise Galaxy F41 ile bir takım ortak özellikleri paylaşsa da öncelinden daha enerjik donanımlara sahip olması ve dolayısıyla daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Comments
To Top