Haber

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Siyah Renk Seçeneği Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Siyah Renk Seçeneği Ortaya Çıktı

Son yıllarda adamakıllı kablosuz kulaklıklar en çok çoğalan alanlardan biri oldu. Güney Koreli teknoloji devi Samsung da Galaxy Buds adını verdiği yeni en ince ayrıntısına kadar kablosuz kulaklıklarını tanıtmış ve ardından da yeni, daha gelişmiş versiyonlarını da satışa sunmuştu.

Buds ailesinin bir sonraki üyesi ise Samsung Galaxy Buds Pro olacak. Bu kulaklıkların tasarım görsellerinde daha önce iki bambaşka renk seçeneği karşımıza çıkmıştı. Bunlar menekşe rengi ve gümüş rengiydi. Derhal de siyah versiyon karşımıza çıktı.

Siyahın karizması kendini belirli ediyor

buds pro siyah

Adamakıllı kablosuz kulaklıkların kutusu daha önceki versiyona kıyasla fazla da ayrı yok. Buds Pro kutusu da karemsi bir görünüme sahip olacak. Beklentiler kutunun 500 mAh bataryaya sahip olması yönünde. Yani bir önceki versiyonun 270 mAh’lik pil gücünü az kalsın ikiye katlayacak.

Söylentilere kadar yeni Samsung Galaxy Buds Pro’lar, 14 Ocak’ta Galaxy S21 akıllı telefonlarla birlikte tanıtılacak. Kulaklıkların bir sonraki Samsung Unpacked etkinliğinde telefonlarla eşleştirilmesi de bekleniyor.

Menekşe rengi kulaklıkların görselleri daha önce de sektörden bilgiler paylaşan Evan Blass göre paylaşılmıştı. Orijinal Buds kulaklıklardan bu yandan kutuda bulunan Sound by AKG etiketinin de bu kutularda da yer alacağını görmüştük.

Buds+ emekli olmuyor

galaxy buds pro

öte taraftan yeni kablosuz kulaklıkla birlikte Buds+’ın gözden düşeceğini bildirmek de böylece dürüst olmaz. Bu kulaklıkların üretimi ve satışı da devam edecek fakat daha düşük bir fiyattan herif bulacaklar. Hem ayrı tasarımı yeni kablosuz kulaklığın Buds Live‘ın da aracısız rakibi olmayacağını gösteriyor.

Etkin şamata müdahale etme gibi Live versiyon özellikleri Buds Pro’da da kendine yer bulmayı başaracak. Böylece kulaklıkların Buds+ serisinden daha üstteki bir noktada konumlanmasına da yardımcı olunacak. Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Siz olsanız hangi rengi seçerdiniz?

Comments
To Top