Haber

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Mobil Uygulaması Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Mobil Uygulaması Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay içerisinde yeni yılın ilk ‘UNPACKED’ etkinliğini düzenlemeyi planlıyor. 14 Ocak tarihinde gerçekleştirileceği tahmin edilen bu etkinlikte şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S21 ailesinin yanında yeni tür kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu da ilk önce göstermesi bekleniyor.

Geçtiğimiz gün devlete ait takviye sayfası ortaya çıkan Galaxy Buds Pro’nun tasarımını ve çoğu özelliğini öğrenmiştik. Şimdiyse kulaklığın zeki telefonlarda kullanacağı mobil başvuru formu ortaya çıktı. Paylaşılan ekran görüntüleri, cihazla ilgili tüm özellikleri ve tasarımı bir kere daha gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro neler sunacak?

Galaxy Buds Pro mobil uygulama

Görüntülere göre Galaxy Buds Pro, tasarım anlamında önceki cins Galaxy Buds ve Buds+ ile benzer bir noktada buluşacak. Mor, gümüş ve siyah edinmek üzere üç farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan kulaklık, ayrıca hakiki şamata engellemeyi de nihayet destekleyecek gibi görünüyor.

Paylaşılan ekran görüntülerine baktığımızda ‘Gürültü Kontrolleri’ seçeneği aşağıda ‘Aktif Gürültü Engelleme’nin yanı sıra ‘Ses Algılama’ adlı bir başka seçenek daha görüyoruz. Kullanıcılar, bu seçeneği etkin hale getirdiğinde kulaklığın konuşmayı otomatik olarak algılayacağı ve böyle bir durumda ses seviyesini azaltacağı belirtiliyor.

Ek olarak Galaxy Buds Pro’nun AirPods’larda gördüğümüz ‘3D Spatial Audio’ desteğine sahip olacağı da iddia ediliyor. Sadece belirli Samsung zeki telefon modelleriyle çalışacak olan bu nitelik tamamen kulaklık, kullanıcının kafa hareketlerini takip ederek üç boyutlu ses deneyimi sunabilecek.

Samsung’un yeni nesil Galaxy Buds Pro’yu önümüzdeki ocak ayının ortalarında tanıtması bekleniyor. Kulaklığın fiyatına dair ise şimdilik herhangi bir data paylaşılmadı. Yaşanacak gelişmelerden haberdar elde etmek için takipte kalın.

Comments
To Top