Haber

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Animasyonu ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro'nun Animasyonu ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, eğer ortaya atılan iddialar doğruysa yeni amiral gemisi zeki telefon serisini 14 Ocak günü düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde tanıtacak. Şirket, Galaxy S21 serisiyle birlikte yeni True Wireless kulaklıkları Galaxy Buds Pro’yu da gösterecek.

Samsung’un yeni kulaklıklarına vereceği Galaxy Buds Pro ismi, geçtiğimiz haftalarda bir sertifikasyon sitesinde ortaya çıkmıştı. Takriben bir hafta önce de kulaklık ilk kez bedenen karşımıza çıkmış ve siyah rengiyle gözlerimizi almıştı. Kulaklık, bugün de 3 boyutlu bir videoyla karşımıza geldi.

Samsung Galaxy Buds Pro tanıtım animasyonu ortaya çıktı:

samsung galaxy buds pro

Samsung Galaxy Buds Pro’nun tanıtım animasyonlarından biri olduğu söylenen bu canlandırma, kutusuyla birlikte kulaklığı bütün açılardan gözler önüne seriyor. Videodaki Galaxy Buds Pro, piyasaya sürülecek üç farklı renk aralarında bulunan Phantom Black rengini taşıyor.

Videodan ve daha önce yayınlanan görsellerden de anlayabileceğimiz üzere kulaklık, önceki Galaxy Buds ve Buds+ kulaklıklarının tasarımını taşıyacak. Galaxy Buds Pro, sahip olduğu özellikleriyle önceki nesil kulaklıklara fark atacak. Yayınlanan animasyonla birlikte o özelliklerden bazıları da gün yüzüne çıktı.

Kulaklığın bazı özellikleri de göründü:

samsung galaxy buds pro

Reddit’te TheBone isimli bir kullanıcı, Samsung Galaxy Buds Pro’nun başvuru formu üzerinde çeşitli özellikler sunacağını paylaştı. Bu özellikler arasında otomatik ambiyans modu ve 3 boyutlu ses de yer alıyordu. Ayrıca gerçekte yer alan faal şamata müdahale etme özelliği iddiaları bir kere daha doğruladı.

Bugüne değin öğrendiğimiz bilgilere tarafından RM-190 model numaralı Samsung Galaxy Buds Pro, Buds+’la benzer olacak şekilde 60 mAh’lik bataryayla gelecek. Kulaklığın kutusuysa 472 mAh’lik depoya sahip olacak. Kulaklık, mor, siyah ve gümüş rengi elde etmek üzere üç öbür renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek.  

Comments
To Top