Haber

Samsung Galaxy A52 5G’nin Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A52 5G'nin Render Görselleri Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki yıl de her yıl olduğu gibi birçok amiral gemisi, orta segment cihazı kullanıcılarına sunacak. Buna ilave olarak şirketin elinden bütçe dostu cihazlar da çıkacak fakat Galaxy A32 5G, düşük fiyatı ve 5G bağlantı seçeneğiyle dikkat çeken modellerden olacak.

Keza Galaxy A12 ve Galaxy A02 modellerinin de 2021’in birincil çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Ancak yalnızca LTE desteğiyle gelecek olan Galaxy A12 ve Galaxy A02’nin tersine ultra çabuk 5G özelliğine sahip olacak olan Snapdragon 750G işlemcili Galaxy A52 de kullanıcılara sunulacak.

Galaxy A52, Samsung’un en satın alınabilir 5G modeli olacak

samsung galaxy a52 render

Samsung Galaxy A52‘nin fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi bulunmasa da şirketin önümüzdeki sene çıkartacağı en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olacağı açıklama ediliyor. Şirket, geçtiğimiz ay dört arka kameraya sahip uygun fiyatlı Galaxy A42 5G modelini duyurmuştu. görünürde Galaxy A52 de A42 5G’nin yolundan ilerleyecek.

Güney Koreli şirketin önümüzdeki sene çıkaracağı Galaxy A52’nin render görselleri ortaya çıktı. Görsellere kadar telefonun arkadaki tarafında 3 adet kamera bulunacak ama bu kamera modülü ne dikdörtgen ne de kare tasarıma sahip olacak. Dikey olarak dizilmiş üçlü kamera sisteminin derhal yanına 2 adet LED flaş bulunacak.

galaxy a32 5g render

(NOT: Haberimizin kaynağı olarak kullandığımız Android Authority, Galaxy A52 render görselleri olarak Galaxy A32 5G’ye ait yukarıdaki görselleri kullanmıştır)

Şu an için bu üçlü kamera sisteminin çözünürlükleriyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmasa da bir tanesinin 48 MP, bir tanesinin ise 2 MP derinlik sensörü olacağı varsayım ediliyor. Infinity-U ekranlı telefonun parmak izi okuyucusu alt tarafta bulunacak. Telefonun alt tarafında 3,5 mm kulaklık girişi, USB-C girişi ve hoparlör bulunacak.

Comments
To Top