Haber

Samsung Galaxy A32 5G, Şirketin En Ucuz 5G Destekli Akıllı Telefonu Olacak

Samsung Galaxy A32 5G, Şirketin En Ucuz 5G Destekli Akıllı Telefonu Olacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy A serisine yeni bir telefon eklemişti. Bu telefon, şirketin uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu Galaxy A42 5G’ydi. Snapdragon 750G işlemcili Samsung Galaxy A42 5G, aralık ayının başında Avrupa ülkelerinde satışa sunulmuştu.

Ama görünürde Samsung Galaxy A 42 5G, şirketin tek uygun fiyatlı 5G zeki telefon modeli olmayacak. GalaxyClub’ın aktardığı bilgiye takriben Samsung, hemen yeni bir A serisi telefonu üzerinde çalışıyor. Bir De bu model, şirketin bugüne değin piyasaya sürdüğü en az fiyatlı 5G akıllı telefonu olabilir.

Samsung, en ucuz 5G destekli zeki telefonu üstünde çalışıyor:

samsung galaxy a32 5g

Habere kadar Samsung, yeni 5G destekli A serisi zeki telefonunu Galaxy A32 5G ismiyle piyasaya sürecek. SM-A326 model numaralı telefon, şirketin 2021 Galaxy A serisi akıllı telefon serisinde yer alacak. Telefon, 48 MP başlıca kamera ve 2 MP derinlik sensörünün de bulunduğu üçlü kamera kurulumuyla gelecek. Yeni telefon, güya tıpkı Galaxy A42 5G gibi 5.000 mAh’lik bir bataryaya ev sahipliği yapacak. 

Samsung’un bulunacağı segmente tarafından oldukça gösterişli gözüken yeni telefonu hakkındaki teknik bilgiler sadece bununla sınırlı kalıyor. Telefonun sahip olacağı işlemci, dâhili depolama alanı ve RAM miktarı ve ekran özellikleri gibi özellikler şu lahza için bilinmiyor. Fakat telefonun sahip olacağı tasarıma dair bir iddia bulunuyor.

samsung galaxy a32 5g

Telefon dünyasının bildiği bir ad olan Sudhanshu, yeni telefon hakkında bir takım bilgiler ve görseller paylaştı. Bu paylaşıma göre telefon, 3,5 mm jak girişine sahip olacak ve telefonun kamera kurulumu düşey bir şekilde gözükecek. Zeki telefonun maddesel parmak okuyucusu ve ses denetleme tuşları telefonun sağ kısmında yer alacak. Paylaşılan görsellerdeyse telefon için üretileceği iddia edilen koruma kılıfları bulunuyordu.

Comments
To Top