Haber

Samsung Galaxy A32 5G İçin FCC Sertifikası Alındı

Samsung Galaxy A32 5G İçin FCC Sertifikası Alındı

Birkaç hafta önce yeni Samsung Galaxy A32 için hazır görselleri ortaya çıkmıştı. Acilen de telefonu FCC sertifika sitesinde görüyoruz. Yapılan sertifika bilgisine tarafından Galaxy A32 5G namına sahip aygıt, 15 W çabuk sıkıntı ile geliyor. 

Daha önce ortaya meydana çıkan söylentilere baktığımızda Galaxy A32 5G‘nin şimdiye dek Samsung markasıyla çıkan en yerinde fiyatlı 5G temas sağlayan modeli olacağı biliniyor. Sertifikada cihaz hakkında yeni bilgiler de bulunuyor.

Cihazın ismi onaylandı

galaxy a32 5g

FCC sertifikasına baktığımızda gelecek Galaxy A32 5G‘nin model numarasının SM-A326J olduğu ortaya çıktı. Hem 15W sıkıntı desteği de bulunacak. Listeleme ayırca telefonun n28/77/78 bant genişliğinde 5G desteği sunacağı da kesinleşti. Telefonda NFC desteği de olacak.

Tasarım görsellerine baktığımızda zeki telefonun polikarbonat olduğu görülüyordu. Ön tarafta 6,5 inçlik bir ekran ve damla çentik şekilde bir kamera deliği bulunuyor. Samsung bu çentiklere Infinity-V adını veriyor. Zeki telefon kutudan Android 11 tabanlı OneUI işletim sistemi ile geliyor.

Yeni gelecek olan Galaxy cihazda 4 arka kameralı bir sistem sunuyor. Kamera modülü daha önce segmentte yer alan cihazlardan çok daha bambaşka. Esas sensör 48 MP olarak karşımıza çıkıyor. Hem cihazda Type-C ve 3,5 mm kulaklık girişi olma ihtimali de bulunuyor.

5G cihazlar yayılıyor

galaxy

Telefonun ölçüleri 164,2 x 76,1 x 9,1 mm olarak gösteriliyor. Galaxy A32 5G ile ilgili açıklanan bilgiler şimdilik bu dek gözüküyor. Tabii ama telefonla ilgili yeni bilgiler açıklandıkça bizler de sizlerle paylaşacağız.

Samsung’un bu modeli ile birlikte 5G temas kullanan cihazların daha geniş bir kitleye ulaşması için bir paylaşımda bulunacak. Bu telefon hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizde bu telefon kaç paraya satışa çıkacak?

Comments
To Top