Haber

Samsung, Exynos 2100 İşlemcisi İçin Beklentileri Üst Düzeye Taşıyan Bir Video Paylaştı

Samsung, Exynos 2100 İşlemcisi İçin Beklentileri Üst Düzeye Taşıyan Bir Video Paylaştı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, akıllı telefonlarını dünyadaki çoğu pazarda Exynos işlemcisiyle satıyor. Ama bu işlemciler özellikle son modellerde Samsung kullanıcılarının tepkisini topluyor. Kullanıcılar, Exynos işlemcilerin Snapdragon işlemcileri değin iyi performans sunamadığı konusunda şikâyetlerini sayısız kez dile getirmişti.

Bugüne dek gördüğümüz bazı haberlerdeyse Samsung’un Exynos konusunda bir şeyler yapmaya başlayacağına işaret ediyordu. 2021 yılının amiral gemilerinde göreceğimiz işlemci hakkında hemen şimdi emin bir şey söyleyemesek de Samsung, kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı hedeflediğini bildiren bir tanıtım videosu paylaştı.

Samsung’dan Exynos farkındalığı:

Resmi Samsung YouTube kanalından paylaşılan ‘Exynos: Thank You (Exynos: Teşekkürler)‘ isimli video, bir kişinin yer aldığı 4 dakikalık kısa süreli bir animasyondu. Şirket, videonun tanımlama kısmında Exynos ekibine teşekkürlerini ileterek şu ifadelere yer verdi:

“2020 yılı ayrıca kişisel ayrıca de küresel anlamda böylece fazla zorlukla batmış bir yıl olarak hatırlanacak olsa da bununla birlikte insanlara hayatımızda neyin önemli olduğunu düşünmelerini sağlayacak zaman verdi. Bu kişisel değerleri her tarafta keşfederken ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte yaşadığımız her değerli hatıra yaşatmayı ve içsel gücümüze ve hayatın zorluklarının üstesinden gelme yeteneğimize inanmayı öğrendik.

samsung exynos

Benzer şey Exynos ekibi için de geçerli. Şu Anda ileri gitmek için hayranlarımızın desteğinin ne dek önemli olduğunun daha önce hiç olmadığı dek farkındayız. Ekibimizin yeteneklerine olan yenilenmiş güven sayesinde yepyeni bir mobil işlemci geliştirerek hayranlarımızın beklentilerini karşılama çabalarımızı baştan odakladık.”

Samsung’un bu sözlerinden anlayabileceğimiz üzere şirket, bu bir donanım parçası hakkında olsa bile hayranlarının desteğini kazanmanın ne kadar önemli olduğunun farkına vardı. Samsung’un bu paylaşımıyla birlikte aynı zamanda yeni Exynos 2100 işlemcisinden beklediğimiz performans da arttı. Şirket, ola ki de Snapdragon 888’e eş layık veya bundan daha zinde bir işlemciyle karşımıza çıkabilir.

Comments
To Top