Haber

Samsung, bugüne kadarki en kaliteli kulaklıkları Galaxy Buds Pro’yu duyurdu

Samsung, bugüne kadarki en kaliteli kulaklıkları Galaxy Buds Pro'yu duyurdu

Samsung, bugüne kadarki en kaliteli reel kablosuz kulaklık seti olan 199,99 $ ‘lık Galaxy Buds Pro’yu bugün duyuruyor. Galaxy Buds Plus’a aynı bir kulak içi tasarıma sahiptirler ancak estetik açıdan Galaxy Buds Live’dan ilham alırlar. Buds Pro, fasulye şeklinde değil, oysa aynı metalik görünümlü stile ve benzer bir yük kutusuna sahipler. Samsung’a tarafından ince ayarlı tasarım “kulağınız ile tomurcuk arasındaki bağlantı alanını azaltıyor, konforu artırıyor ve tıkanma hissini en üye indiriyor”.

Daha da önemlisi, Samsung’un 11 mm woofer tamamen şirketin kulaklıklarından herhangi birinin” şimdiye kadarki en iyi ses deneyimini “sunduğunu söylemesidir ve 6.5mm tweeter. Bu kulakiçi kulaklıklar bundan böyle kulağınızla tam bir sızdırmazlık oluşturduğundan, etkin gürültü iptali de fazla geliştirilmelidir. Samsung ayrıca ortam sesi modunu da ilerletti, bu da artık çevredeki gürültüyü 20 desibele kadar yükseltmenize müsade veriyor. Galaxy Buds Pro, ne vakit konuşmaya başladığınızı algılayabilir ve siz konuştuğunuzda otomatik olarak etraf sesi moduna geçebilir ve müzik sesini kısabilir. Bu elverişli numarayı Sony 1000XM4 gibi kulaklıklarda gördük, ama gerçi kulaklıklarda nispeten nadirdir.

Manzara: Samsung

Samsung, Galaxy Buds Pro’nun aynı zamanda kulaklık serisinden bugüne kadarki en iyi mikrofon performansını sunduğunu söylüyor; Telefon ve video görüşmelerinde net bir şekilde gelmenize yardımcı olmak için üç oturmuş mikrofona ve bir ses alma birimine sahipler. Şirket basın bülteninde, “Dış mikrofonlardan biri bununla birlikte yüksek bir sinyal-gürültü oranı (SNR) derecesine sahip ve arka plandaki gürültüleri daha da ortadan kaldırıyor” dedi. Keza Samsung, yeni Rüzgar Kalkanı teknolojisini Galaxy Buds Pro’ya entegre etti. Daha eksik çıkıntılı bir şekil rüzgarla bağlantı alanını en aza indirirken, ağ ile özel olarak tasarlanmış oda, rüzgar girişimini filtreler. ”

Galaxy Buds Pro çok iyi IPX7 sunuyor Su direnci. Resim: Samsung

Galaxy Buds Pro’nun bazı özellikleri, Apple’ın AirPods Pro’nun yerini alıyor gibi görünüyor: Samsung telefon veya tablette video izlerken “Dolby Head Tracking teknolojisine sahip” 360 ses var – Apple’ın uzamsal sesine net bir yanıt. Ve Buds Pro, Samsung mobil cihazları arasında otomatik olarak geçiş yapacaktır.

Batarya ömrü, öteki birinci sınıf ANC kulaklıklarla benzer seviyede: Samsung, gürültü müdahale etme etkinken (kapalıysa sekiz) beş saate kadar kesintisiz çalma ve bir 13 saat (ANC kapalıyken 20 saat) dinleme süresi. Galaxy Buds Pro, suya ve tere karşı dayanıklılık açısından IPX7 olarak derecelendirilmiştir, böylece en terli egzersizlerinizi bile yapabilmelidir.

Galaxy Buds Pro, yenisiyle düzenli siyah, gümüş ve mor renklerde gelecek Galaxy S21 serisi. Bugün ön sipariş verebilirsiniz ve bunlar yarın, 15 Ocak’ta perakendecilerden satışa sunulacaktır.

Comments
To Top