Haber

Sağlıklı Bir Yaşam İçin En İyi Beslenme ve Diyet Uygulamaları

Sağlıklı Bir Yaşam İçin En İyi Beslenme ve Diyet Uygulamaları

Artı kilolarıyla başı dertte olan ya da hayatını dinç olarak devam ettirmek isteyen kişilerin teknolojiyi kullanmaları, dinç beslenmek ve perhiz namına son derece avantajlıdır. Bu uygulamaları kullanarak, her öğünlerini denetleme edebilir ve dengeli beslenmeyi hoş ve fit bir vücutla buluşturabilirler.

iPhone (ios) ve Android için en iyi gıda ve diyet uygulamalarının listesini öğrendikten daha sonra; kendinizi ve vücudunuzu daha dinç bir şekilde kontrol edebilecek ve kendinize gerekli motivasyonu sağlayabileceksiniz. Bu herif diyet uygulamaları, bedeninize ve ruhunuza eminiz ancak çok iyi gelecek.

en iyi beslenme ve diyet uygulamaları

En iyi besin ve diyet uygulamaları:

HabitMinder FatSecret  Lifesum: Diet & Macro Tracker Diyet Kolik Fooducate MyFitnessPal2 Waterlogged Google Fit  YAZIO Kalori Sayacı Calorie, Carb & Fat Counter Foodvisor BodyFast Kesik Kesik Perhiz

Listeye aldığımız bu uygulamalar bir uçtan bir uca diyet programlarını, uygulamaların da yardımıyla birlikte oluşturabilirsiniz. Beslenmenize dikkat ederek, istediğiniz seviyede ve dinç bir vücuda sahip edinmek ise sizin elinizde olan bir şey olduğunu unutmayın. Motivasyonunuzu tekrar tekrar yüksek tutun.

HabitMinder:

HabitMinder

Geliştiricisi: Funn Media Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 94,1 MB

HabitMinder uygulaması, yürüyüşten su içmeye, egzersizden sağlıklı yemeğe çoğu sağlıklı alışkanlık edinmeniz konusunda yardımcı olur. Ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’da bulabileceğiniz HabitMinder, dinç bir yaşamı seçim eden kişiler aralarında oldukça popüler ve puanı yüksek bir başvuru.

HabitMinderİNDİR HabitMinderİNDİR

FatSecret:

FatSecret

Geliştiricisi: FatSecret Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 84,9 MB

FatSecret, aslında bir kalori sayıcısıdır. Yemeklerle ilgili gıda bilgileri bulabileceğiniz, kilonuza göre bunları hesaplatabileceğiniz ve öteki dinç gıdalar hakkında zihin edinebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada günlük gibi bir öğünde neler yediğinizi bile tutabilirsiniz. Bilgilerinize offline ortamlarda varmak için senkronize etmeniz de mümkün.

FatSecretİNDİR FatSecretİNDİR

Lifesum: Diet & Macro Tracker:

Lifesum: Diet & Macro Tracker

Geliştiricisi: Lifesum AB Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 210,4 MB

Lifesum uygulaması, kişiselleştirilmiş diyet ve programlar, çalışma takibi, kalori sayacı ve dinç yemek yemek tariflerinin yer aldığı bir uygulamadır. Uygulama ücretsizdir. Ancak, Premium üyelik aşağı bazı özellikler sunulmaktadır. Premium üyeliğin aylık fiyatıysa 26.99 TL’den başlayan fiyatlarladır. Kullanım puanı yüksek olup, fazla seçim edilen uygulamalar arasındadır.

Lifesum: Diet & Macro TrackerİNDİR Lifesum: Diet & Macro TrackerİNDİR

Diyetkolik:

Diyetkolik

Geliştiricisi: PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti. Puanı: 3,3 yıldız Boyutu: 48,8 MB

Diyetkolik, dinç bir şekilde şişmanlamak, kilo belirlemek isteyenlerin seçim ettiği bir uygulamadır. Kalori takipçisi, su takipçisi doğruca jurnal bazı rutinler elde etmenizi sağlayabilecek türden bir tatbik olan Diyetkolik, iPhone (iOS) ve Android kullanıcıları kadar ücretsiz şekilde indirilebilir.

DiyetKolikİNDİR DiyetKolikİNDİR

Fooducate:

Fooducate

Geliştiricisi: Fooducate Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 33,7 MB

2010’dan bu yanlamasına hizmet veren Fooducate, beslenme ve sıhhat takibi yapan bir uygulamadır. Bünyesindeki yiyecek veritabanıyla ve diyet tavsiyeleriyle ve mağazadaki yüksek puanıyla birlikte kullanıcı tercihleri aralarında üst sıralarda yer almaktadır. Kullanım üzerinden yaptığınız kişiselleştirilmiş diyetlerle birlikte sağlıklı şekilde kilonuzu düzenleyebilirsiniz.

FooducateİNDİR FooducateİNDİR

MyFitnessPal:

MyFitnessPal

Geliştiricisi: Under Armour Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 194,9 MB

MyFitnessPal, kalori sayacı içeren, 3 milyondan fazla gıdayı içerisinde barındıran veritabanına yer veren dinç besin ve sayaç uygulamasıdır. Kendinize belirlediğiniz hedefte size destek edebilecek dürüst uygulamalar aralarında yüksek puanıyla birlikte MyFitnessPal uygulaması da yerini sağlam bir şekilde almıştır.

MyFitnessPalİNDİR MyFitnessPalİNDİR

Waterlogged:

Waterlogged

Geliştiricisi: Day Logger Puanı: 4,5 yıldız Boyutu: 39,9 MB

Uzmanların afiyet konusundaki bir numaralı tavsiyesi olan su tüketimi, hepimizin bildiği bir şey olsa da jurnal hayatta bazen yeteri miktarlara ulaşamadığımız bir şeydir. Su tüketimini unutmamak için dağıtılmış uygulamalar vardır. Waterlogged uygulaması da bu uygulamalardan biridir. Jurnal su tüketimini size bir arkadaş gibi hatırlatan Waterlogged’ı iPhone (iOS) ve Android kullanıcıları bedava şekilde edinebilirsiniz.

WaterloggedİNDİR WaterloggedİNDİR

Google Fit:

Google Fit

Geliştiricisi: Google Puanı: 3,7 yıldız Boyutu: 233,7 MB

Google’ın Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Amerikan Yürek Derneği (AHA) ile birlikte çalıştığı Google Fit uygulaması, günlük kardiyo takibi, antrenman çizelgesi gibi özellikler sunmaktadır. Adım takibi ve sağlık tavsiyeleri sayesinde diyetinizi yardımcı aktivitelerle birlikte harmanlayabilir ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilirsiniz. Ayrıca de ayrıntılarıyla ücretsiz bir şekilde.

Google FitİNDİR Google FitİNDİR

YAZIO Kalori Sayacı:

YAZIO kalori sayacı

Geliştiricisi: YAZIO Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 73,8 MB

YAZIO tarafından geliştirilen kalori sayacı uygulaması ile kalori sayacı tablosu, gıda takibi, kilo takibi, öğün oluşturma, kalori takibi gibi çoğu özelliği ücretsiz şekilde yapabilirsiniz. YAZIO Pro ile aylık 44,99 TL vererek daha detaylandırılmış bir program üzerinden ve reklamsız olarak bütün imkanlardan faydalanabilirsiniz.

YazioİNDİR YazioİNDİR

Calorie, Carb & Fat Counter:

Calorie, Carb & Fat Counter

Geliştiricisi: virtuagym.com Puanı: 4,8 yıldız Boyutu: 37,4 MB

Calorie, Carb & Fat Counter ya da Türkçe olarak Kalori, Karbonhidrat ve Yağ Sayacı uygulaması, adındaki gibi sayaç görevini üstlenir. Büyük bir yiyecek veritabanı sunar, dağıtılmış hedefler için beslenme takibi yapar, kilo kaybı, kas geliştirme, kilo gözetmek ve kilo almak konusunda kullanıcıları bilinçlendirir. Yüksek puanıyla birlikte kullanıcıların tercih ettiği uygulamalar arasında üstteki sıralarda yer alır.

Calorie, Carb & Fat CounterİNDİR Calorie, Carb & Fat CounterİNDİR

Foodvisor:

Foodvisor

Geliştiricisi: Foodvisor Puanı: 4,4 yıldız Boyutu: 255 MB

Foodvisor, daha dinç bir hayat için hedefinize ulaşma konusunda size tezgâhtar olacak bir uygulamadır. Yemeklerinizi fotoğraflandırarak öğününüzün kalorisi hakkında veri alabileceğiniz bir uygulamadır. Dilekçe ücretsizdir ancak abonelik sistemi de mevcuttur. Abonelik doğruca beslenme uzmanlarıyla sınırsız sohbet, tanım ve diyet planlarını size sunar.

FoodvisorİNDİR FoodvisorİNDİR

BodyFast Aralıklı Diyet:

BodyFast Aralıklı Perhiz

Geliştiricisi: BodyFast GmbH Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 66,6 MB

BodyFast Kesik Kesik Diyet uygulamasıyla birlikte kişisel diyet programı hazırlayabilirsiniz. 50’den bambaşka diyet yöntemi ve su takibi, kalori takibi, vücut kitle endeksinize göre sunulan istatistikler, kişisel koç gibi ücretsiz özellikleri ve reklamsız olmasıyla kullanıcılar tarafından çok tercih edilen uygulamalar arasında üst sıralarda yer alır.

BodyFast Kesik Kesik PerhizİNDİR BodyFast Kesik Kesik PerhizİNDİR

Comments
To Top