Haber

Ryan Reynolds’lı Free Guy Filmi, Pandemi Nedeniyle Bir Kez Daha Ertelendi

Ryan Reynolds’lı Free Guy Filmi, Pandemi Nedeniyle Bir Kez Daha Ertelendi

Koronavirüs pandemisinin en fena etkilediği sektörlerden biri de sinema sektörü olmuştu. Yaz aylarında görece daha iyi zamanlar geçiren sinemalar, kış aylarının gelmesi ve pandeminin her tarafta yükselmeye başlaması ile birlikte yeniden zorlanmaya başladı.

Böylece çok ülkede sinemalar adamakıllı kapatılırken açık olanlarda da epeyce sıkı şartlar uygulanmaya başlandı. böylece de yakın zamanda vizyona girmesi beklenen filmler peşpeşe erteleniyor. Bunlardan biri de Free Guy oldu.

Free Guy filminin vizyon tarihi değişti

free guy

Bilhassa Deadpool filmiyle özel bir hayran kitlesi şampiyon Ryan Reynolds’ın başrolünü oynadığı üretim, normal koşullar aşağıda önümüzdeki ay beyazperdede olacaktı. Los Angeles ve New York gibi şehirlerde zaten kapalı olan sinemalara Avrupa’daki ikinci karantina döneminin de eklenmesiyle filmlerin tarihleri baştan değişmeye başladı.

Free Guy filminin ne zaman vizyonda olacağı ise açıklanmadı. Muhtemelen filmin kalabalıkları çekebileceği bir dönem beklenecek. Bir diğer alternatif ise yapımın doğrudan yayın servislerine satılması. 

Filmin vizyona girmesi için büyük ihtimalle 2021 yılını beklememiz gerekecek. O zamana kadar filmin yayın takvimi konusunda gelecek olan yeni haberleri bekleyeceğiz. Filmin yayın servislerine satılması ise öyle olası değil.

Oyun dünyasında serbestçe yaşamak

free guy

Free Guy, Ryan Reynolds’ın canlandırdığı Guy adlı karakterin, yakın zamanda kapatılacak bir video oyununda yaşadığını keşfetmesi üstüne yaşadıklarını ele alacak. Bu komik yapımda hakiki dünya ile oyun dünyası birbirine girecek. Ortamlarda kırılacak bir dördüncü duvar varsa Reynolds kırmaya devam edecek.

Free Guy filminin oyuncu kadrosunda Raynolds’a Taika Waititi, Jodie Corner gibi isimler eşlik edecek. Yapımın yönetmen koltuğunda ise Shawn Levy yer alacak. Filmin senaryosunda ise Matt Lieberman ve Zak Penn imzası bulunacak. Film hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Comments
To Top