Haber

RPG ile Battle Royale’ı Harmanlayan Mobil Oyun: A3:Still Alive, iOS ve Android İçin Yayınlandı

RPG ile Battle Royale'ı Harmanlayan Mobil Oyun: A3:Still Alive, iOS ve Android İçin Yayınlandı

Güney Kore’nin en büyük mobil oyun şirketi olarak tanıdık Netmarble, en yeni mobil oyunu “A3: Still Alive“ı yayınladı. An itibarıyla hem iOS ayrıca de Android kullanıcıları kadar deneyimlenebilen oyun, mobil oyunseverlere etkileyici bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Çünkü A3: Still Alive, bugüne değin alıştığımız battle royale türüyle açık dünya RPG oyunlarını harmanlayarak, az kalsın bir başyapıt olmayı amaçlıyor.

A3: Still Alive, öbür oyun modlarına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda oyuncular, çevrimiçi PvP karşılaşmalarında yükseklik göstermeyi veya en yakınlarıyla bile karşı karşıya gelebilecekleri battle royale modunu deneyimleyebiliyorlar. Ayrıca oyundaki açık dünya özelliği ile de karakterinizi ve oyunun ruhunu keşfetmenize olanak tanınıyor.

A3: Still Alive

A3: Still Alive, bambaşka türlerde karakterlere sahip olmanızı sağlıyor. Tıpkı LoL ve sözde oyunlarda olduğu gibi tank, sihirbaz, suikastçı ya da nişancı karakterler alıp, bu karakterleri geliştirebiliyorsunuz. Geliştirici ekip, oyunun başlangıcında kaç adet kişilik olduğunu söylemiyor fakat ilerleyen süreçte yeni karakterlerin geleceğini müjdelemekten de geri durmuyor. 

sırası gelmişken geliştirici ekip, A3: Still Alive’ın çıkışı için farklı alanlara yönlendirilmiş faaliyetler düzenlemenin yanı sıra ödüller de veriyor. Bu sayede oyuncular, alışma sürecinde daha kuytu bir deneyim yaşayacaklar. Eğer oyuna ön tescil yaptırdıysanız da 200 bin altın, 100 bin mana taşı, 60 donanım, bir zırh ve ödül sandığına sahip oluyorsunuz. Tüm bunlara ilave olarak oyundaki ilk satın alma işleminize özel olarak ekstra içeriklere sahip oluyor, belirtilen seviyelere ulaşmayı başaran ilk oyunculardan olursanız da çok daha artı ödül alıyorsunuz.

A3: Still Alive

Lahza itibarıyla Google Play Store veya App Store’dan ulaşabileceğiniz oyunun yorumlarına baktığımızda, pek çok Türk oyuncunun bu oyundan fazla fazla umutlu olduğunu fakat geliştirici ekipten bir talepte bulunduklarını görüyoruz. Bu talep, oyuna Türkçe dil desteğinin getirilmesi. A3: Still Alive, şu lahza için ne yazık fakat böyle bir dil desteği sunmuyor.

Eğer iOS ekosistemindeki bir cihaza sahipseniz, size üzücü üstelik haberimiz var. Geliştirici takım, App Store’a eklediği bilgilerde bu oyunun cihazınızda kaplayacağı alanın 3,9 GB olacağını söylüyor. Yani oyunu yüklemeden önce olasılıkla birazcık temizleme yapmanız gerekebilir. Benzer bir durumun Android ekosistemi için de geçerli olduğunu düşünüyoruz fakat geliştirici takım, Google Play Store’da oyunun boyutuyla ilgili bir veri vermiyor.

A3: Still Alive’ı aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz

A3: Still AliveİNDİR A3: Still AliveİNDİR

Comments
To Top