Haber

Rockstar Games’ten GTA 6’nın Gerçekten de Geldiğini Düşündüren Hamle

Rockstar Games'ten GTA 6'nın Gerçekten de Geldiğini Düşündüren Hamle

Bir süredir yeni bir GTA 5 Online güncellemesi üzerinde çalışan Rockstar Games, yeniden kafaları karıştıracak bir adım attı. Şirketin geçtiğimiz günlerde yayınladığı tanıtım videosunu izleyen kartal gözlü oyuncular, tanıtım videosu içine gizlenmiş garip bir detay yakaladılar. zaman zaman bu iddialardan sıkıldığınızı hissetmiyor değiliz fakat şöyle ki; tanıtım videosundaki bir detay, GTA 6’nın gelişini bangır bangır ortaya koyuyor.

Burada yer alan haberimize ulaşarak izleyebileceğiniz tanıtım videosunda, bir koordinat var. Şirket, ekranın altına eklediği bu koordinatla ilgili hiçbir şey söylemiyor. Zaten söz konusu tanıtım videosunu izlerken göreceğiniz koordinat, videonun geneliyle ahenkli olduğu için o kadar de önemsenecek gibi yok. Ancak o koordinatı Google Haritalar veya öbür bir harita hizmeti üzerinden aratırsanız, oldukça garip bir sonuçla karşılaşıyorsunuz.

İşte Rockstar Games’in tanıtım videosunda paylaştığı o koordinat

Rockstar Games tanıtım videosu

Tanıtım videosunda yer alan koordinatı aradığınızda, ABD’nin Virginia eyaletindeki bir noktaya ulaşacaksınız. Buraya kadar her şey adi olsa da o bölgede göreceğiniz şey epeyce dikkat çekici. Çünkü Google Haritalar sizi, “VI” şeklindeki bir yolun tam üzerine götürüyor. İşte bu acayiplik, GTA 6’yı bekleyen oyuncuların kafasını karıştırmış durumda.

38.527N 79.6129W koordinatı, Google Haritalar’da sizi buraya götürüyor

Google Haritalar

Oyuncular, paylaşılan tanıtım videosunun GTA 6 için bir sürpriz yumurta içerdiğine inanıyorlar. Ama Rockstar Games, varsayım edebileceğiniz üzere bununla ilgili bir yorumlama yapmadı. Keza şirketin bu tür hamlelerle oyuncuları önce heyecanlandırıp daha sonra güya yolda bırakması, GTA hayranlarını artan bir şekilde sinirlendiriyor. Bu koordinatın altından neyin çıkacağını ise zaman gösterecek.

Comments
To Top