Haber

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin Çok Oyunculu Modunun Ayrı Bir Oyun Olacağını Açıkladı

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin Çok Oyunculu Modunun Ayrı Bir Oyun Olacağını Açıkladı

Rockstar Games’in 2018 yılında piyasaya sürdüğü ve benzer yıl 4 kategoride The Game Award ödülü kazandığı Inkar Dead Redemption 2, günümüzde de etkin bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Oyun dünyasına yeni bir soluk getiren Rockstar yapımı oyun, önümüzdeki günlerde manâlı bir adım atacak.

Rockstar Games, bugün paylaştığı duyuruda Red Dead Redemption 2’nin fazla oyunculu kısmı Inkar Dead Online’ın farklı bir oyun olacağını açıkladı. Şirket, açıklamasında Inkar Dead Online ismiyle çıkış yapacak oyunun 1 Aralık günü yayınlanacağını belirtti. Oyunun öteki detayları da paylaşılan duyuruda yer aldı.

Red Dead Online farklı bir oyun oluyor:

red dead online

Duyuruya göre Inkar Dead Online, PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam platformlarından 4,99 dolar karşılığında satın alınabilecek. Fakat bu fiyat etiketi tekrar tekrar böyle olmayacak. Oyun, 15 Şubat 2021’den itibaren 19,99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. 123 GB’lık depolama alanı isteyen Inkar Dead Online’da oyuncular diledikleri takdirde oyunun hikâye modunu ayrı olarak satın alabilecekler.

Red Dead Online’ı oyun konsollarında oynamak için PlayStation Plus ya da Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım. Bunun yanı sıra oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S oyun konsollarında geriye doğru dönük uyumluluk sayesinde oynanabilecek.

Üst Seviye Oyuncu Koltuğu: MSI Mag CH120 İncelemesi (Fiyatına Değer mi?)

Rockstar Games, yaptığı duyuruda hem oyuna gelecek yeni genişleme paketi ‘Bounty Hunters Role Expansion‘ hakkında da açıklama yaptı. Şirket, yeni paketle birlikte oyundaki Ödül Avcıları’nın yeni hedeflere sahip olacağını belirtti. Rockstar, bu hafta bütün Ödül Avcısı görevlerinin çifte deneyim puanı verdiğini de açıklamasına ekledi.

Comments
To Top