Haber

Rockstar Games, Geriye Dönük Uyumlulukla Yeni Nesil Konsollara Gelecek Oyunları Açıkladı

Rockstar Games, Geriye Dönük Uyumlulukla Yeni Nesil Konsollara Gelecek Oyunları Açıkladı

Çıkardıkları her oyunda oyuncuların beğenisini kazanan Grand Theft Auto (GTA) serisinin geliştirici ve yayıncısı Rockstar Games, yeni cins konsollarda geriye dönük uyumluluk desteğine sahip olacak oyunlarını açıkladı. GTA ve Inkar Dead Redemption (RDR) dahil böylece fazla oyun serisine sahip olan şirket, yeni tür konsolları almak isteyen, oysa hangi Rockstar Games oyunlarının geriye doğru dönük uyumlu olacağını bilmeyen kişilerin de merakını gidermiş oldu. 

GTA 5 ve RDR 2, konsolların çıktığı birincil günden geriye doğru dönük uyumluluk desteği alacak

Rockstar Games’in yaptığı açıklamaya göre PS4 ve Xbox One’ın en popüler oyunlarından olan Grand Theft Auto 5 ve Inkar Dead Redemption 2, aracısız olarak yeni nesilde oynanabilir olacak. bununla beraber GTA 5’in yeni tür özel sürümünün de 2021 yılında yayınlanacağı açıklandı. Bu iki oyun haricen bir diğer ünlü Rockstar Games oyunu L.A. Noire’de PS5 ve Xbox Series X/S’de oynanabilir olacak. 

Rockstar Games’in yaptığı açıklamaya göre yeni nesil konsolların ilk günden geriye dönük ahenklilik desteği alacak oyunlar şu şekilde:

İlk günden Xbox Series X/S’e gelecek Rockstar Games oyunları

GTA V GTA IV Bully: Scholarship Edition GTA: Episodes from Liberty City GTA: San Andreas Inkar Dead Redemption Inkar Dead Redemption 2 Rockstar Games Presents Table Tennis Midnight Club: Los Angeles L.A. Noire

İlk günden PlayStation 5’e gelecek Rockstar Games oyunları

GTA V GTA: San Andreas GTA: Vice City GTA III Manhunt Max Payne Red Dead Revolver The Warriors Bully Inkar Dead Redemption 2 L.A. Noire

Comments
To Top