Haber

Riot Games, MMO Türünde Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

Riot Games, MMO Türünde Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

2013 yılında piyasaya sürüldüğü günden beri milyonlarca oyunseveri peşinden sürükleyen League of Legends‘ın sahip olduğu âlem, yeni bir oyunla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Zira şirket yöneticilerinden biri olan Greg Street, Twitter’dan yaptığı açıklamalarla Riot Games‘in yeni bir oyun üstünde çalıştığını açıkladı. 

Street, konuyla ilgili açıklamalarında üzerinde çalıştıkları yeni oyunla ilgili detaylı bir yorumlama yapmadı. Fakat bu oyunun Riot hayranları kadar çok istendiğini ifade eden Street, takipçisinden gelecek oyunun türüyle ilgili bir soruyu da yanıtladı. Street’in açıklamarına tarafından yeni oyun MMO, yani “devasa fazla oyunculu çevrimiçi oyun” türünde karşımıza çıkacak.

League of Legends

Riot Games’in üzerinde çalıştığı yeni oyunun ne süre çıkacağı, şu an için bilinmiyor. Ancak bu oyun koskocoman bir ihtimalle League of Legends evrenini MMO’ya taşıyacak. Oyunun neler sunacağı, asgari League of Legeds kadar popüler olup olmayacağı, Valorant gibi iyi bir çıkış yakalayıp yakalayamayacağını ise zaman gösterecek. Konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Comments
To Top