Haber

Reklam destekli Hulu, üniversite öğrencileri için sadece 2 $

Reklam destekli Hulu, üniversite öğrencileri için sadece 2 $

Her bir yayınlama hizmetine but uydurmak fiyatı yüksek bir iştir, ama Hulu, ABD’deki üniversite öğrencilerine ayda 2 ABD doları tutarında özel kesik bir plan sunuyor. Tipik olarak, Hulu’nun reklam destekli planı aylık 5,99 dolardır. Her Zaman yeşil bir önerge olan ve öğrencilerin aralıksız kayıtlarını doğrulayabildikleri sürece benzer fiyattan çalışacak olan yeni öğrenci planı, yüzde 65’ten fazla indirim sunuyor. Öğrenciler hemen teklife kaydolabilir.

Hulu geçmişte genel aboneler için (sadece üniversite öğrencileri değil) buna benzer teklifler sunmuştu, ama bunlar sınırlı süreli anlaşmalardı. Örneğin, Hulu’nun Kara Cuma satışı, maliyetin tüm yıl baştan başa ayda 2 dolara düştüğünü gördü. Bunların hepsi reklam destekli planlar içindir. Hulu’nun reklamsız planı, ayda 11,99 ABD dolarından geliyor ve Netflix (en popüler planı için ayda 13,99 ABD doları) ve HBO Max (ayda 14,99 ABD doları) ile benzer fiyatlandırma rafına eklenerek çok daha maliyetli olmaya devam ediyor.

gerçi, sadece Hulu’da yeni FX şovları izlemek veya fena realite TV veya prosedürel drama maratonlarına dalmak isteyen üniversite öğrencileri için oldukça iyi bir uzlaşma. Hulu keza, abonelerin farklı haldeyken birlikte şovları ve filmleri izlemelerini sağlayan izleme partilerine katılmalarına da izin veriyor. Tek dezavantajı (reklamlarla uğraşmak zorunda kalmanın dışarıda), Hulu’nun indirilmiş katmanının çevrimdışı görüntülemeye müsade vermemesidir, böylece hareket halindeyken The Handmaid’s Tale bölümlerini izlemeyi beklemeyin.

Comments
To Top