Haber

Reelgood, Tinder Tarzı Film Eşleştirme Hizmetini Kullanıma Sundu

Reelgood, Tinder Tarzı Film Eşleştirme Hizmetini Kullanıma Sundu

Netflix, Prime Video, Apple TV+ ve Disney+ da dahil almak üzere çoğu bedava ve ücretli yayınlama hizmetini bir araya getiren, ABD ve Birleşmiş Krallık’ta kullanılan Reelgood, ‘Swipe With Friends’ (Arkadaşlarla Kaydır) adı bahşedilen yeni özelliğini kullanıma sundu.

Çöpçatanlık uygulamaları gibi çalışan bu yeni özellikte insanları eşleştirmek yerine filmleri ve TV şovlarını eşleştiriyorsunuz. Arkadaşlarıyla film izlemek için bir araya gelen fakat ne izleyeceğine bir türlü karar veremeyen grupları hedefleyen yeni özellik, kullanıcıları saatlerce film arama derdinden kurtarıyor.

Reelgood nedir?

Reelgood

Belirli bir film ya da dizi arıyorsanız abone olduğunuz tüm hizmetlerde bu yapımı seslenmek epeyce zahmetli olabiliyor. Gözde film ve dizilerinizi tek bir yerden takip edebileceğiniz Reelgood da tam bu noktada devreye giriyor.

İzleyiciler için bütün yayınlama kaynaklarını tek bir yerde toplayan platform, her bir kanala teker teker bakmak zorunda kalmadan hangi film veya diziyi izlemek istiyorsanız doğrudan erişmenize imkân sağlıyor.

Reelgood’un yeni özelliği ‘Swipe With Friends’ nedir?

Reelgood Swipe With Friends’i özet olarak film ve dizileri sağa/sola kaydırarak gruplara ayırdığınız ve arkadaşlarınızla eşleştiğiniz bir nitelik olarak tanımlayabiliriz. Reelgood.com/Swipe adresinden ulaşabileceğiniz bu özelliği uygulamak için oturum açmaya ya da herhangi bir uygulamayı indirmenize gerek değil.

Açılan sayfada sahip olduğunuz yayınlama hizmetlerini seçtikten sonradan karşınıza meydana çıkan öneriler arasından seçim yapabilir, sonra URL’yi arkadaşlarınızla paylaşarak eşleşmeye başlayabilirsiniz. İzleyeceğiniz şeyleri sağa, izlemeyeceğiniz şeyleri sola kaydırın; bir eşleşme olduğunda Reelgood sizi bilgilendirecektir.

Comments
To Top