Haber

Redmi, Uygun Fiyatıyla Büyük Ses Getirecek Akıllı Saati ‘Watch’u Duyurdu

Redmi, Uygun Fiyatıyla Büyük Ses Getirecek Akıllı Saati 'Watch'u Duyurdu

Piyasaya sürdüğü ürünlerle teknoloji tutkunlarını etkilemeyi başaran Redmi, “Watch” olarak isimlendirdiği zeki saatini duyurdu. Teknik özelliklerine karşın müthiş yerinde bir fiyata sahip olan Redmi Watch, Xiaomi/Redmi hayranlarının favorilerinden olmayı başaracak gibi görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, 1,4 inç büyüklüğünde kare yapılı bir LCD ekrana sahip. 120’den pozitif ekran kaplamasına sahip olan akıllı saat, bu sayede kullanıcılara, kişisel deneyim sunmayı amaçlıyor. Tek bir tuş ile teftiş edilebilen Redmi Watch, sadece 35 gram ağırlığı ile de bilekte yokmuş hissi veriyor. Kullanıcılar bu zeki saate, 3 ayrı gövde renginin yanı sıra 5 ayrı kayış modeliyle sahip olabiliyorlar.

Redmi Watch, işte böyle görünüyor

Redmi Watch

Redmi Watch, 7 gün kullanıma olanak sunan 230 mAh kapasiteli bir pile sahip. Bluetooth 5.0 desteği ile ayrıca Android keza de iOS cihazlarda kullanılabilen akıllı saat, kullanıcılara NFC desteği de sunuyor. 7 öbür spor aktivitesi için peşine düşüp takip imkanı sunan Redmi Watch, 5 ATM su basıncına dirençli oluşuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, yürek atış hızı, uyku ve genel sağlık durumu takibini sürekli olarak yapabiliyor. Bundan Başka bu akıllı saatin 30 gün öncesine kadar tuttuğu kayıtlara da ulaşılabiliyor. Xiaomi’nin “Xiao AI” isimli sesli asistanına da takviye veren zeki saat, bu sesli asistanın sunduğu tüm imkanların deneyimlenilmesine ihtimal sağlıyor.

Redmi Watch

Redmi tarafından yapılan açıklamalara göre Çinli tüketiciler, 1 Aralık itibarıyla bu akıllı saati satın alabilecekler. Fiyat noktasına geldiğimizde ise inanması güç bir şekilde, bu zeki saatin fiyatının yalnızca 40 dolar (yaklaşık 315 TL + vergiler) olduğunu görüyoruz. Redmi’nin yeni akıllı saatinin Türkiye pazarına ne süre geleceği ise şu an için bilinmiyor.

bu vesileyle Redmi, düzenlediği etkinlikte 108 MP kameralı en yeni zeki telefonu Note 9 5G’yi de tüketicilerin beğenisine sundu. Bu telefonla ilgili detaylara da buradaki haberimizden ulaşabilirisiniz.

Comments
To Top