Haber

Red Dead Online, Ayrı Bir Oyun Olarak %75 İndirimli Bir Şekilde Satışa Sunuldu

Red Dead Online, Ayrı Bir Oyun Olarak %75 İndirimli Bir Şekilde Satışa Sunuldu

Rockstar Games, 2018 yılında PlayStation 4 ve Xbox One için 2019 yılında ise PC için Inkar Dead Redemption 2 oyununu oyunculara sunmuştu. Oyun, özellikle konsol tarafında keza oyuncular keza de eleştirmenler göre tam anekdot almıştı.

Red Dead Redemption 2, tıpkı GTA V gibi içerisinde bundan başka çevrimiçi mod bulunduruyordu: Red Dead Online. Geliştirici stüdyo Rockstar Games, Red Dead Online’ın farklı bir oyun olarak çıkacağının duyurusunu yapmıştı ve en sonunda oyun, bağımsız olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Inkar Dead Online çıktı

red dead online, red dead online afiş, red dead online poster

Asıl oyundan bağımsız olarak meydana çıkan Red Dead Online ile birlikte oyuncular, Inkar Dead Redemption 2’ye sahip olmadan da Red Dead Online oynayabilecekler. Oyunun yalnızca çevrimiçi modunu deneyimlemek isteyenler için epeyce hoş bir haber.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için meydana çıkan Inkar Dead Online; PlayStation 5 ve Xbox Series X / Series S’te bulunan geriye doğru dönük ahenklilik doğru yeni tür konsollarda da oynanabilecek. Comicbook’ta bulunan habere göre oyun, PC için Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam’de yayınlandı. Ama haberi yaptığımız şu lahza itibariyle oyun Steam’de yer almıyor.

Hem Rockstar Games, Inkar Dead Online’ı %75 gibi büyük bir indirimle çıkardı. 15 Şubat’a dek sürecek olan indirim kapsamında oyun, PC için Epic Games Store, Rockstar Games Launcher ve Microsoft Store’da %75’lik indirimle 39,75 TL’den satılıyor. PlayStation Store’da 159 TL’den satılan oyun, PS Plus abonelerine kesik olarak sunuluyor.

Comments
To Top