Haber

realme’nin Yeni True Wireless Kulaklıkları Buds Air 2’nin Tanıtılacağı Tarih Açıklandı

realme'nin Yeni True Wireless Kulaklıkları Buds Air 2'nin Tanıtılacağı Tarih Açıklandı

Akıllı telefon üretecisi realme, geçtiğimiz günlerde Buds Air Pro kulaklıkları için yeni bir özel tasarım versiyonunu tanıtmıştı. “Master Edition” ismiyle tanıtılan özel tasarımlı kulaklıklar ayrıca sorumluluk kutusu ayrıca de kulaklıkların kendisinde parlak gümüş rengini taşıyorlardı.

realme, bugün ise bir sonraki kulaklıklarına dair bilgi paylaştı. Şirketin Hindistan CEO’su Madhav Sheth, GSMArena’yla yaptığı bir röportajında Buds Air 2’nin çıkacağını açıkladı. Sheth, realme’nin yeni True Wireless kulaklıklarının 2021’in ilk çeyreğinde tanıtılacağını belirtti.

2021, realme için fazlasıyla canlı geçecek:

realme

Bunun yanı sıra realme, 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak bir ürününü daha duyurdu. Bu mahsul, realme Link uygulaması üzerinden denetleme edilebilecek “Smart Bulbs” isimli akıllı ampul modeli olacak. Sheth, sadece bunlarla kalmayarak realme’nin 2021’de böylece çok ürün çıkaracağını da söyledi.

Madhav Sheth’in röportajında belirttiklerine kadar realme, 2021 yılı içinde AIoT bölümünde 100’den artı ürününü piyasaya sürecek. Sheth, önümüzdeki yıl bazı sürpriz ürün tanıtımlarıyla karşılaşacağımızı da ekleyerek bunlar hakkındaki bilgilerin önümüzdeki günlerde realme kadar açıklanacağını da ifade etti.

realme

realme, son olarak geçtiğimiz günlerde Watch S Pro ve Watch S Master Edition zeki saatlerini duyurmuştu. Watch S Master Edition, Buds Air Pro’da olduğu gibi var olan saat için yeni bir tasarım seçeneği olarak karşımıza çıkmıştı. öte taraftan Watch S Pro’ysa yepyeni bir akıllı saat olarak duyurulmuştu.

realme’nin yeni ürünleri fiyat etiketleriyle de o kadar fazla kişiyi sevindirmişti. Şirketin yeni zeki saati 135 dolarlık (yaklaşık 1.030 TL + vergiler) fiyat etiketine sahipken Watch S Pro Master Edition 80 dolar (takriben 610 TL + vergiler), Buds Air Pro Master Edition’sa 67 dolarlık (takriben 510 TL + vergiler) fiyat etiketini taşıyordu.

Comments
To Top