Haber

Realme’den Buds Air Pro İçin Özel Tasarım “Master Edition” Geliyor

Realme'den Buds Air Pro İçin Özel Tasarım "Master Edition" Geliyor

Yalnızca 2 buçuk takvim bir şirket olmasına karşın kısa sürede dünyaca tanıdık teknoloji markaları arasında yer almayı başaran Realme’nin Avrupa ve Hindistan CEO’su olan Madhav Sheth, Twitter üzerinden yaptığı yorumlama ile Realme Buds Air Pro Master Edition’ı resmi olarak açıkladı.

Orijinal Realme Buds Air Pro, yalnızca siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahipti. Realme Buds Air Pro Master Edition ise seriye metalik gümüş rengi yeni bir renk seçeneği getiriyor. Özellikler açısından ise orijinal modeller ile herhangi bir farklılık taşımıyor.

Realme Buds Air Pro

Madhav Sheth’in açıklamalarına tarafından Realme Buds Air Pro Master Edition, Buds Q modelinin de tasarımcısı olan Jose Levy kadar tasarlandı. Keza sorumluluk kutusu keza de kulaklıklar parlak gümüş renkte olsa da kulaklıkların ucundaki silikonlar siyah renkte olmaya devam edecek. 

Paylaşılan tanıtım görseline kadar Realme Buds Air Pro Master Edition yarın resmi olarak tanıtılacak. Hem Madhav Sheth daha önceden varlığını doğrulamış olduğu Realme Watch S akıllı saat de özel tasarım kulaklık ile birlikte gün yüzüne çıkacak.

Comments
To Top