Haber

Realme, İki Yeni Akıllı Saatini ve Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Realme, İki Yeni Akıllı Saatini ve Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Çinli zeki telefon üreticisi Realme, kısa zaman önce gerçekleştirdiği lansman etkinliği ile yeni cins giyilebilir teknoloji ürünleri Watch S Pro, Watch S Master Edition ve Buds Air Pro Master Edition’ı duyurdu.

Aslına bakacak olursak Realme, Watch S modelini geçtiğimiz ayın başlarında zaten duyurmuştu. Benzer şekilde Buds Air Pro da daha önce duyurulan bir üründü. “Master Edition” versiyonları, bu iki ürüne özel tasarım seçeneği kazandırıyor.

Realme Watch S Pro

watch s pro

1,39 inç büyüklüğünde 454×454 piksel çözünürlükte AMOLED bir ekran ile gelen Realme Watch S Pro, böylece fazla açıdan standart Watch S modeline benziyor olsa da daha iyi bir ekran deneyimi vadediyor. Watch S Pro, kullanıcılara 100’den pozitif ekran arayüzü sunarken; akıllı telefon uygulamasından kendi arayüzünüzü yüklemenize de izin veriyor.

SUS316L paslanmaz çelik gövdeye sahip olan Realme Watch S Pro; yeşil, kahverengi, mavi ve siyah biçiminde dört öbür renk seçeneğine sahip. Yürek atış hızı, kandaki oksijen değeri, uyku gibi takip özelliklerine sahip olan zeki saatte 15 farklı spor modu bulunuyor. Realme’nin açıklamalarına kadar Watch S Pro, kullanıcılara tek şarjla iki hafta dilekçe imkanı sunuyor.

Realme Watch S Master Edition

watch s master edition

Haberimizin başında da aktardığımız gibi Realme Watch S Master Edition, temelde Watch S ile benzer akıllı saat. Watch S Master Edition’ı özel kılan Güney Koreli ressam Grafflex kadar özel olarak planlanmış olması. Grafflex, Watch S’i kayışından arayüzlere, gövdesinden çıkartmalara değin baştan kasten “Master Edition”ı ortaya çıkardı.

Realme Buds Air Pro Master Edition

puds air pro master edition

Realme Buds Q’nun tasarımının da arkasındaki isim olan Jose Levy kadar özel olarak tasarlanan Realme Buds Air Pro Master Edition tam kablosuz kulaklıklar, kullanıcılara faal gürültü engelleme özelliği sunarak müzik deneyimini daha da üst seviyeye çıkarıyor. Orijinal Buds Air Pro ile tamamen aynı özelliklere sahip olan kulaklığı “Master Edition” ayla getiren şey, özel metalik gümüş tasarımı.

Realme’nin yeni tanıtmış olduğu giyilebilir teknoloji ürünleri için açıkladığı fiyat etiketleri şu şekilde:

Realme Watch S Pro – 135 dolar (1.031 TL + vergiler) Realme Watch S Master Edition – 80 dolar (611 TL + vergiler) Realme Buds Air Pro Master Edition – 67 dolar (511 TL + vergiler)

Comments
To Top