Haber

Razer, Yeni Tam Kablosuz Kulaklığı Hammerhead True Wireless Pro’yu Duyurdu

Razer, Yeni Tam Kablosuz Kulaklığı Hammerhead True Wireless Pro'yu Duyurdu

Oyuncu ekipmanı dendiğinde akla birincil gelen markalardan biri olan Razer, yüksek kaliteli ses deneyimi vadeden THX sertifikalı yeni bütün kablosuz kulaklığı Razer Hammerhead True Wireless Pro’yu duyurdu. Keza oyun hem müzik deneyimi için epeyce iyi bir bas ve tiz kalitesine sahip olan kulaklık, hibrit Faal Gürültü Engelleme özelliği ile dış dünyada olup bitenlerin müzik veya oyun deneyiminizi bozmasını engelliyor.

Hammerhead True Wireless gibi Hammerhead True Wireless Pro da kullanıcılara dokunmatik kontroller, ses yardımı uyumluluğu ve düşük gecikmeli Bluetooth 5.1 bağlantısı gibi özellikler sunuyor. Kısa saplı bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık, Comply kulak uçları bir uçtan bir uca hem iyi bir yalıtım ayrıca de konfor sunuyor.

razer kulaklık

Razer Hammerhead True Wireless Pro özellikleri

5 gram kulaklık, 43 gram kutu ağırlığı 10mm sürücü Bluetooth 5.1 Dahili mikrofon Dokunmatik kontroller (Oynat, duraklat, atla, önceki,  çağrı cevapla, reddet, değiştir, bitir) Şarj kutusu ile 20 saat pil ömrü Android ve iOS desteği IPX4 suya ve toza karşısında sağlamlık

Razer Hammerhead True Wireless Pro

Razer Hammerhead True Wireless Pro fiyatı

Razer, hem oyunculara ayrıca de müzikseverlere hitap eden yeni Hammerhead True Wireless Pro için 209,99 euro (takriben 1.993 TL + vergiler), THS nakliye kılıfı için ise 34,99 euro (takriben 332 TL + vergiler) fiyat etiketi belirlemiş durumda. Razer’ın açıklamalarına göre Hammerhead True Wireless Pro, ABD ve Avrupa’da aralık ayı içinde satışa sunulacak. Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ile ilgili ise demin bir bilgi bulunmuyor.

Comments
To Top